18. 2. 2011 ~ To chce klid, ticho jen!

18. února 2011 v 17:42 | Katie |  Jak jde čas /2011/
     Myslíte si, že první hodina fyziky byla zábavná? Ne, to vážně nehrozilo! Měli jsme "supla", zrovna toho učitele, kterého jsem doufala, že mít nebudeme. Celá tato nezábavná hodina patřila (úsporným) žárovkám, jejich spotřebě, výhodám atp. (viz. obrázek s onými žárovkami). 
morcevpohode
"Nejsem blázen do fyziky , o chemii raději ani nemluvě!"


Edit: Bohužel zbytek článku se mi vymazal a to i přes zapnutí automatického ukládání článku, proto to bude dnes pouze toto, omlouvám se, ale na článku jsem dělala minimálně půl hodiny, teď bych to už jen odflákla . Jak dopadla moje písemka z chemie? Radši ani nechtějte vědět! Z šesti otázek mám minimálně dvě úplně špatně ...
Katie
 


Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 19. února 2011 v 10:32 | Reagovat

Jej nezávidím. Upřímně NESNÁŠÍM, když máme na supla učitele, kterého zrovna nechci. Boužel k mé smůle se to stává velmi často :D :/
Jo moc dobře to znám :( taky se mi to kolikrát stalo a s nechutí jsem to vždycky psala znovu a celá naštvaná nadávala, že už to není takové, jako před tím než se mi to vymazalo.

Jinak nezávidím ti výsledek z Chemie :(
To já onekdá uplně podělala písemku z Chemie. Byla jsem vůbec ráda, že jsem z toho dostala čtyřku a né pětku... I tak mě to štve (nejhorší na tom je to, že NEmůžeme opravovat písemky z chemie...raději nechci vědět, co budu mít toto pololetí za známku z ní..)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama