23. 2. 2011

23. února 2011 v 15:32 | Katie |  Jak jde čas /2011/
IVT - informatika
Proč musíme vždy dělat takové primitivní věci pořád dokola? Já myslela, že studentům se jedna a tatáž věc nemusí opakovat. To neexistuje nic jiného, co by se dalo dělat v "MS Excelu", než pitomé grafy? Stejně tak minulý rok, ten zase pro změnu patřil "MS Word".
M - matematika
Písemka se mi "trošičku" nepovedla, první pětka z "matiky" v tomto školním roce. No co, já si z toho nic moc nedělám, nechám se z toho vyzkoušet a "basta" . Dnes jsme začínali kvadratickou funkci, zatím tomu chápu, ovšem ZATÍM.
AJ - angličtina
Včera jsem dostala dvojku z písemky (might + druhý kondicionál). Kdybych tam já blbá neudělala chybu ve třetím tvaru sloves, měla bych jedničku.
"Tento svetřík vypadá dobře. Můžu si ho vyzkoušet?" .

ČJ - čeština
Stejně jako včera nám učitel donesl testy na přijímačky (z roku 2003, z různých škol). Přiznám se, že nevím, jak bych uspěla, možná by mě ale vzali, kdo ví .
BI - biologie
Myslela jsem si, že mě učitelka vyzkouší, jelikož dnes je nejhorší datum, které úplně nesnáším. Jsem 23. v abecedě (nezávidím těm, kteří jsou v pořadí patnáctí, nebo něco kolem). Naštěstí mě nevyvolala. Sice bych byla zkoušená z docela jednoduché látky - půdy, pedosféry, ale nijak mě nevyvolání nevadí.
N - němčina
Měli jsme slíbené zkoušení na čtení a překlad, co by to bylo za spravedlnost, kdybych nebyla i já zkoušená, že "jo"? Vůbec jsem se nepřipravovala, pouze jsem se na článek podívala krátce před hodinou, avšak i to mi stačilo na jedničku ze čtení i z překladu. Ve zbytku hodiny jsme opakovali neurčitý člen "man".
Zítra mě čeká test z angličtiny (slovní zásoba + "phrasal verbs" neboli frázová slovesa, jako jsou: pick up, fall over atd.). Také dostaneme známky z té "slavné" písemky z chemie. "Ani nevíte, jak já se těším, až se v mojí žákovské bude >blýskat< taková čtyřka".
 


Anketa

Upřímně, jsou články zajímavé?

Není co vytknout 13.6% (3)
Jak kdy 13.6% (3)
Ani ne 18.2% (4)
Většinou ano 9.1% (2)
Ne, jsou nezajímavé 18.2% (4)
Celkem ano 27.3% (6)

Komentáře

1 Áňa Áňa | Web | 23. února 2011 v 15:41 | Reagovat

Pěkný blog =))

2 ketsi ketsi | Web | 24. února 2011 v 14:18 | Reagovat

Hehe já jsem v abecedě 8 :D
Boužel ke vší smůle příští rok budu dokonce 6, neboť dva žáci odejdou a tak se všecko posune..
Naštěstí u nás, se ústně nevyvolává podle pořadí či datumu, maximálně v přírodopise (nesnáším ten předmět :/..), ale jinde ne :) Tam je to pak dle učitelů, což je mnohem horší :D:D

Rozhodně taky se mi to jednou stalo, že jsem se neučila na nějaký překlad nebo čtení a samozdřejmě jsem musela být vyvolaná, ale naštěstí jsem taky schytala jedničku :) :D Rozhodně, mě se v Angličtině blýskají dvě čtverky (absolutně nadšená!-ironie*) a dokonce mám i jednu krásnou čtverku v chemii :/
Nejlepší na tom je to, že v těchto dvou předmětech se NEDÁ nic opravovat...
A jinak taky mě zítra čeká test z Angličtiny. A to na slovíčka z tabule za  jeden celý měsíc. Raději nechci vědět, jak to dopadne....
Každopádně držím palce na písemku(y) :)

P.S.: obrázek mě velice pobavil :D Nejdřív jsem si myslela, že je to jen nějaký obrázek, ale po přečtení bubliny a koukání, co drží v rukách za svetřík, jsem pochopila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama