Možná by to líp hořelo bez lihu :D

25. února 2011 v 22:39 | Katie |  Jak jde čas /2011/
Dnes je konečně pátek. Ani nevíte jak já se těšila na víkend, konečně je tu! Teď jen něco stručně, jasně a hlavně rychle ohledně školy atd..

První hodina uběhla celkem rychle. Fyzika mě nikdy moc nebavila a obávám se, že mě nikdy bavit nebude. Pak následovala "matika". Z opravné "písemky" jsem dostala za 1, což je super, alespoň jsem si opravila pětku . Třetí hodina byla "suplovaná," nuda, nuda, nuda. Čeština byla hodinou následující. Probírali jsme něco o epice a lyrice. Ani ne nudné, avšak ani příliš zajímavé.
"Možná jste ani nevěděli, že literárních žánrů je taková spousta"


Pátá hodina "patřila mé milované" chemii. Nečekaně jsem dostala z písemné práce dvojku, bezva! To jsem čekala za tři, ba i za čtyři, jsem ráda, že se mé předpoklady nevyplnily . Konečně jsme také po dlouhé době dělali pokusy, respektive je nám učitelka ukazovala. To byly "výtlemy", vždycky něco zkazila . Však si přečtěte, co bylo řečeno při pokuse.

Učitelka nám chtěla ukázat, jak bude hořet kapesník namočený v lihu. Malý háček byl v tom, že její kapesník nechtěl "chytnout" (respektive ten lih na kapesníku). Asi nějaká vada nebo co . Proto někdo nejmenovaný řekl: "Asi by to líp hořelo bez lihu". To ještě nemluvím o tom, jak si učitelka spletla kádinku s vodou a kádinku s nějakým roztokem. Prostě po dlouhé době docela zábavná hodina chemie. Poslední hodinou byla němčina. Opakovali jsme na úterní test z celé lekce. Je to jednoduché, ostatně skoro jako každý test z němčiny.

Zítra půjdu asi bruslit, jelikož voda u nás v rybníku je už zamrzlá.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama