Není pohoda jako pohoda

14. března 2011 v 20:07 | Katie |  Jak jde čas /2011/
Jou, konečně prázdniny, myslím, že jsem se na ně těšila až příliš, proto pro mě nezačaly podle mích představ. Včera k večeru, docela foukal vítr a na obloze už nezářilo slunce, jsem se ségrou hrála tenis (tedy říkejme tomu tenis). V noci (spíše o půlnoci) jsem se pak ještě dívala na "Dopisy pro Julii," pro mě děsně nezáživný film, ale jedno plus má, jednoduše se při něm usíná . V mé posteli ale spal i Mourek (kočka, respektive kocour), spává u babičky, ale už se nám nechtělo ho k ní zanášet, tak jsme spoléhaly na to, že když bude chtít ven, zamňouká.

"Lenost je zvyk odpočívat dřív, než se člověk unaví."


Na to došlo ve 4 hodiny ráno, kdy jsem slyšela ránu, Mourek skočil s postele (z patra), normálně bych jeho skok neslyšela, ale měly jsme zrovna v pokoji "menší ´bordel´". Pak zamňoukal, a to byl náznak toho, že chce ven, tak jsme ho zanesly do ještě černé noci s oblohou plnou hvězd. Bylo docela příjemně, žádná zima ani velké vedro, které bývá v létě, prostě docela příjemně. Potom jsme šly spát, abychom si ještě chvilku odpočaly. Ráno jsme vstaly kolem deváté hodiny. Trošku mě bolela hlava, ale to jsem se nemohla divit, včerejší studený vítr způsobil své. Z té trošky se vyklubala docela nepříjemná bolest, která nepřešla ani po půlce prášku, vzala jsem si tedy i tu zbývající. Účinek to mělo však až po delší době, ale aspoň že už je to pryč, nerada bych byla na prázdniny nemocná.

Během dopoledne jsem si četla (spíše přejížděla očima) staré Dívky (časopisy) a odpoledne jsem si chvilku četla. Sekal se mi PC, nevím čím to je, ale naštěstí je to teď už v pohodě. Asi bych bez PC nepřežila.

A jak jste vy trávili pondělní den? Máte taky prázdniny, nebo musíte chodit do školy? Přežili byste bez PC, nebo bez něj nedáte ani ránu?
 


Komentáře

1 Annie Annie | E-mail | Web | 15. března 2011 v 14:26 | Reagovat

Ahoj, u mě na blogu je bleskovka, budu ráda, když se zůčastíš. Neber to prosím jako reklamu, ale jako pozvání, který nedostane jen tak někdo. Thx ♥
http://maybelline-lowe.blog.cz/1103/bleskovka-01

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama