Červenec 2011

Tisíc a jedna noc

30. července 2011 v 17:55 | Anet |  Zamrkej
Určitě víte, že je to turecký romantický seriál. Mnoho lidí se k němu tzv. "otočilo zády", přestože ho nikdy neviděli, ale tvrdí o něm jaká je to blbost. Další skupina se na něj někdy dívala, ale uznala to taktéž za "hovadinu". A zbývajícím se tento seriál zalíbil tak, jako mě samotné.

Design aneb (doufám) změna k lepšímu

29. července 2011 v 21:08 | Anet |  Jak jde čas /2011/
Jistě jste si všichni nemohli nevšimnout, že se na blogu změnil design. Z modrého pozadí rázem žluté. Doufám, že je to změna k lepšímu, hezčímu, přehlednějšímu. Zbývá dodělat pár úprav a jinak je to kompletní. V nejbližší době se změní ikonka a další věci v menu.

Jinak ohledně aktivnosti. Budu se snažit přidávat více článku a také nějaké novější fotografie morčátek a kocourka. Bohužel budu muset aktualizovat některé informace, jelikož jedno morčátko nás nedávno opustilo :( , moje milá Rozárka.

Tak se mějte pěkně.

PS: Škoda, že mi nejde komentovat, hlavně, že těm, co si dělají reklamy to jde!

Je čas se vrátit

24. července 2011 v 15:16 | Anet |  Jak jde čas /2011/
Ahoj, po více než 4 měsících se zase vracím a přidávám (konečně) nějaký článek ikdyž jen informativní. Chci prostě zachovat náš (se ségrou) původní blog - rozumnějte úplně první. Sice jsme ho od doby prvního založení zrušily, ale pak jsme ho zase obnovily. Ségra na tomto blogu momentálně nebude, možná v budoucnu sem něco málo napíše, ale jinak ho budu vlastnit já.

A co mě k takovému rozhodnutí "dohnalo"?
Před pár dny jsem spolu s dalšíma blogerkama obnovila jeden náš starší blog, a v té době jsem si vzpomněla na ty krásné blogerské časy a najednou jsem to samé chtěla opět zažít.

Nebudu se tu nijak dlouze rozepisovat, přestože se nudím. Práce mám ale přesto dost, jenže se mi do ničeho nechce. Asi to bude tím počasím.