Když se daří, tak se daří ...

10. srpna 2011 v 22:29 | Katie |  Jak jde čas /2011/
... aneb jak to nazvat. Znáte taky ten pocit, když se vám něco služně řečeno pokazí? Třeba jako teď mě. Photofiltre Studio totiž poslední dobou stávkuje! To se mělo tak: Chci upravit obrázky, které jsem nafotila včera, ale to aby zase nebylo jen tak, že ano? Nejprve přemýšlím jakou formou tam dát zdroj a pak mě to napadne: Co kdybych ten zdroj napsala ručně a potom jej "jen" přidala na každou fotografii? To by nesmělo být tak "jednoduché"! Musím proto nakreslit (podle mě) hezký obrázek, dát ho do tiskárny, oskenovat a potom upravit na menší velikost ve Photofilteru, když toto udělám, musím zvolit vhodnou velikost obrázku, tak aby tam obrázkový zdroj byl vidět, uložím a začnu s druhou fotkou. A co se nestane? PéeFko si zmizí, chápete? Normálně zmizí a už se neukáže! Proto si ho musím otevřít znovu a začít zase s dalším upravováním, ale naštěstí (z předešlé zkušenosti - PFS totiž takto stávkuje už nějaký ten týden) mám obrázkový zdroj uložený, protože jistota je jistota, jak jsem šťastná, že nemusím celou tu "procedůru" opakovat znovu!


Kytka (nevím jak ji nazvat), ségra mi tady napovídá pelargonie (prý to asi nebude), ale kdo ví? Je focena v pneumatice velikosti maxi :D. Ale daří se jí tam pěkně viďte?

A tak píšu tento článek a mezitím "sem tam" upravuju fotky, které přidávám k článku, všiměte si na nich zdroje. Je pěkný viďte? Ne, nebudu se vychvalovat, protože se říká: Samochvála smrdí. ... Ale stejně se mi líbí? Ale na jak dlouho? Miluju změny, ale jak u čeho, doufejme, že už zůstane napořád. Prosím napište mi, co na zdroj říkáte, ale upozorňuju: nesnáším přetvářku a proto se nesnažte mě rozčílít! Upřímnost mi udělá radost.

Opět stejná, teď trošku z jiného pohledu. No není zajímavé podívat se zblízka?

A co je nového? Už balím na dovolenou. Zatím se v cestovní tašce dá najít jen oblečení, ale věřte, že pomalu a jistě se blíží sobota a s ní i ranní odjezd s plně nabalenou taškou se všemi pro mě potřebnými věcmi (doufám, že nikdo na facebooku "nerozkřikne," že odjíždíme na týden pryč, protože bych nerada přijela do prázdného barákuSmějící se, jojo troška humoru neuškodí :).

Á, dneska je tu ráj květin, tato vypadá, že bude sestra od těch bílých, ale tak jistá si nejsem. A co to za ní stojí? To je udírna, která se nepoužívala už roky, ani nepamatuju, že by se v ní někdy něco (za poslední dobu) udilo :D.

Hm .. mm ... nevíte někdo o čem jsem vám chtěla napsat? Nemůžu si vzpomenout, ale i tak jsem toho napsala hodně, nenudím vás tím trošku? Snad ne, protože další věc co nesnáším je, když někdo na blogu píše věty podobného typu, protože tím spíš mě nudí :D. Jéé, blázen se projevil, musím si napsat všechno co nesnáším - do profilu. Abyste věděli, čím mě můžete zabít :D. To už nejsem já, já jsem pesimista - však potvrďte sami. Optimismus se mi nevyhíbá jen tady na blogu, v normálním životě (mmm tohle normální život není??) jsem pesimistka "jak vyšitá," co se neustále lituje a přemýšlí, jak se mají ostatní super, jak jsou lepší ... a jak je blbá? Jo, jsem puntičkářka, musím mít všechno dokonalé, ale stejně nemám, protože, protože na to nemám, nedokážu mít všechno jak chci a ani to vlastně nejde, protože dokonalost neexistuje, nikdo není dokonalý, každý má své muchy, k tomu jsem mnohokrát došla.

Tak už se mějte, lidi nesnáší dlouhé články, taky je nesnáším, ale když jsou zajímavé to jo, to je v pohodě :D Zase se ozvu :) ... zítra? Určitě bude čas a chuť? Ta snad taky.

Vaše Kejtý (musím to napsat, někdo moji přezdívku možná vislovuje (někdy se sama divím, co stvořím za blbost) katie - to je děs, vyslovujte mě hezky, děkuji :))

PS: Já jen aby se někteří nedivili, že sem píše Katie, když nahoře je napsané "Vaše Anet". Tento blog nakonec budu psát já a Anet bude mít jiný, tedy už ho má *"ulevila si" - konečně vysvětlila záležitost majitele*. Jo a "kochejte"(?) se nad fotkami, nejsou to všechny, další přidám až v dalších článcích.
 


Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 11. srpna 2011 v 0:56 | Reagovat

Teď jsi mě potěšila :D (Jo jsem škodolibá). Konečně se dočítám, že nejsem jediná, které se prostě PFS vypne! Už se mě to stalo tolikrát a vždycky se to neobešlo bez nadávek. Už mě to docela štve, jak se to samo od sebe vypíná! A pořád nevím důvod, proč. Nikdy se mi to nevypínalo, až poslední dobou se to vypne, kdy se tomu zachce. :-?

Heh, kytka :D Abych řekla pravdu, taky netuším, co je to zač. Na kytky jsem hloupá, v těch já se nevyznám. :D Stačí mi, že vím, jak vypadá růže nebo tulipán :D S tím já si vystačím :D:D
A jo, souhlasím. Taky mi upřímnost dělá radost :-). Avšak občas ta upřímnost bolí a někteří lidé si ji vůbec neváží.. Co se týče fotek, tak se mi opravdu líbí ta druhá. Asi nejvíce ze všech. Bude to asi tím, že je zblízka a já jsem takový ten (úchylný) detailista :D:-D. Ah... čím déle se na tu prostřední fotku dívám, tím víc ji chci doma :D Jsem divná. (To bude určitě tím, že je krásná a taky velice hezky vyfocená. Okolí nejasné a kytička krásně viditelná. No, co k tomu dodat? :)).
Jé, tak si to na dovolené užij! :) A už v sobotu odjíždíte? Závist :D. Taky bych nejradši v sobotu ráno odjela někam do neznáma, protože mě čeká oslava narozenin. (Nesnáším rodinné akce). Hehe :D Kdybych věděla tvoje úplně přesné bydliště (včetně domovního čísla), tak ti přijdu klidně barák rozebrat :D I se střechou :D Rovnou bys mohla dojet na prázdný pozemek bez ničeho :D
Há, už vím co je za tou...ehm..růžovou? (Co já vím, jestli je to růžová kytka :D) květinou stojí! :D To my udírnu nemáme. Teda měli jsme, ale ta je myslím rozpadlá nebo už na tom místě ani nestojí :D Jaksi nemám přehled. :D (Avšak, neschází mi).

Tomu říkám krize, když člověk neví co psát :D Občas mám stejný problém. Ale i tak se vždycky najde něco a článek se nějak sesmolí :D
A ne nenudíš, bavím se i když pravda, trochu usínám. Ale tvým článkem to není, to bude tou noční hodinou. Nebo už raní? :D Po půlnoci zřejmě začíná další den, co? :D (Neboj, nemusíš mi říkat že jsem blbá, vím to :D). Jóó :D Napiš všechno, alespoň tě bude čím prudit :D:D:D Ale ne, tak zlá nebudu. Nechám tě žít :D
Wau, podáme si ruky! Jsem taky pesimista, ale hrozně bych si přála být optimistou. Mají lepší pohled na svět :( I když.. Na svůj pesimismus jsem hrdá :D  (Avšak na blogu se snažím být optimistou, protože mi to jinak nejde. Blog.cz má asi nějaké...optimitické zóny, nebo co :D).
Sakra, já čtu svůj životopis, nebo co? :D Jojo, taky jsem puntičkář. Když není něco dokonalé a kvalitní, tak jsem na sebe naštvaná a přemýšlím, jestli to nemám udělat znovu :D (Ale dávám přednost označení perfekcionista nebo detailista :D Slovo puntičkář se mi vůbec nelíbí :-D). Máš pravdu. Nikdo není dokonalý. Všechno má své mouchy (i hovno :D - pardon, já to musela napsat).
Mi povídej :D Dlouhé nezajímavé články jsou má smrt. Ale občas i ty si čtu, z nudy :D
Tak se ozvi, čekáme ;-) :D (Raději se nezmiňuji, jak jsem vyslovovala tvoji přezdívku. :D)

Děkujeme za osvětlení(?) majitelů blogu. Tak, když už jste ségry tak tu pěkně budete strašit obě a jsem ráda ;D Třeba tu pak bude více článků a já se budu mít čemu smát :D (Hlavně to berte v dobrém slova smyslu).
A na další fotky se těším :-P Ráda se kochám. Bože! Úplně jsem zapomněla okomentovat ten zdroj na fotkách! (*Mlátí se do hlavy a dume nad tím, jak na to mohla zapomenou, když na to celou dobu myslela*).
Tak jo budu upřímná.... Tohle bych nikdy nevymyslela :D (Nečekaná reakce, co? :D). Líbí se mi, jak je tam napsané velkými písmeny to MVP. Bú, takové hezké písmo. A celkově je samo o sobě originální :-). Alespoň máte jistotu, že vám fotografie nikdo neukrade, když je tam zdroj. (I když, vždycky se najde nějakej blbec, který to nějak odřízne. Pozitivní to zpráva, co?).

No, nic ještě se omlouvám za ehm..delší komentář, který jaksi nebyl v plánu. (Jakože, komentář v plánu byl, ale ne tak dlouhý :D). Taky se omlouvám za obrovskou spoušť smajlíků :D Ale bez nich by ten život nešel. Nebo spíše v tom blogovém světě to bez nich nejde :)) Toď vše. :)

A neboj Kejtý, budeme tě vyslovovat hezky :D :-)

2 ketsi ketsi | Web | 11. srpna 2011 v 0:58 | Reagovat

[1]:Omlouvám že otravuji ještě jednou s mým komentář, ale chci říct, že jsem z celého srdce ráda, že jsem nakonec napsala to, že se omlouvám za ten dlouhý komentář s velkým množstvím smajlíků. :D Je to totiž opravdu potřeba. (Musím se tomu dlouhému komentáři smát, avšak nevím proč). :D

3 Katie Katie | Web | 11. srpna 2011 v 10:25 | Reagovat

[1]: Ty si mě taky potěšila :D Nejsem sama, nevím co s tím PFS je, ale stejně jako tobě mi to začalo z ničeho nic mizet až poslední dobou, dřív se to sice sem tam seklo, ale nezmizelo jen tak.

Snad užiju, jediné co mě mooc mrzí, že asi "nestihnu" porod Rory, konečně budeš mít (Lorelay) po dlouhé době zase maličké a já to bohužel nestihnu :-?  :-(, ani nevíš jak mě to štve, ale slibuju, že na vás budu myslet (notebook nemáme, takže na netu být na dovolené nemůžu :-(). A vykrást bys mohla přijít, i kdyby si nevěděla číslo, protože pokud bys věděla vesnici, už by ses zeptala (máme tady něco málo přes 200 obyvatel :D  :D.).

Asi jsem to v tom článku trošku zkomolila, protože to mělo být asi nějak tak :D : Tento blog budu psát já. Anet má už jiný blog, takže tu budete mít jen mě :-P .

Jojo, ikdyž to není mistrovské dílo, alespoŇ je to originální, jediné místo, kde jsem se inspirovala je moje hlava :-P  :D .

Jojo, trošku delší, ale nevadí, já mám článek taky dlouhý, takže se ani nedivím tvému dlouhému komentáři :D  :D.

.... nemám ten koment taky nějaký delší ???  :-P .

4 ketsi ketsi | Web | 11. srpna 2011 v 14:30 | Reagovat

[3]::D Přesně tak. Někdy se sem tam seklo, ale nezmizelo. Za to určitě můžou hackeři! :D

Jo po roku a skoro půl (cca 5měsíců) konečně mladé :-). Nic si z toho nedělej, budu tě nějak speciálně informovat, i když nebudeš mít přístup na internet. (I když nevím jak :D, ale něco mě určitě napadne). Třeba se maličcí nakonec narodí už zítra a stihneš to ;) Co my víme, jak to nakonec bude :D
:D Tak to abych nasedla na autobus nebo vlak v sobotu a jela vás vykrást :D :D

Nevadí, že jsi to zkomolila. A to vůbec nevadí, že tu budeš jen ty :-P.
Jo originál se hledá těžce :D :) Jů, tvá hlava musí být velice inspirativní, nechceš mi ji propůjčit? :D

Si piš, že máš delší komentář :D Na můj komentář se krátce odpovědět nedá :D

5 ketsi ketsi | Web | 11. srpna 2011 v 18:50 | Reagovat

Jů, koukám že Kejtýnka (:D), utvořila nový vzhled včetně menu. :-) Hezké, hezké. Asi začnu závidět. :D Mimochodem hezky jsi popsala v menu pesimisty. :D Připadlo mi to, jako kdybych četla svůj životopis. Opravdu. Jsem ráda (Jojo, těší mě to :D), že nejsem jediná, která má takovou...zapeklitou nespolečenskou povahu. :-)

6 RadunkaH2112 RadunkaH2112 | Web | 11. srpna 2011 v 19:12 | Reagovat

Ahoj,
moc se mi líbí tvá klikací ikonka a proto tě zvu do mé soutěže o nej. klikací ikonku.
Pokuď máš zájem zúčastnit se, napiš mi prosím na email Radunka2112@seznam.cz do neděle (14.8.)- prosím, uveď v emailu jméno tvého blogu.
Pokud máš zájem o bližší informace nejdeš je zde:
http://radunkah2112.blog.cz/1108/stale-stejna-soutez
:-)

7 ketsi ketsi | Web | 11. srpna 2011 v 20:53 | Reagovat

Ahoj Katie, potřebovala bych radu :-(. Věřím, že s tím máš zkušenost, takže mi snad nějak poradíš. (Kdyby ne, nevadí. Taky doufám, že mě pochopíš, protože když já něco vysvětluju, tak to dopadne katastrofálně :D).

Jak je program Movie Maker na tvoření videí, tak bych se chtěla zeptat... Video z fotek mi utvořit jde, ale jakmile tam chci dát normální video, tak to nejde :( Soubory MOV podporovány nejsou (V jiném souboru mi videa nahrávat nejdou), tak jsem sháněla programy na převádění do Avi, které prý podporované v Movie Makeru jsou. Stáhla jsem minimálně pět programů a v ničem mi to nešlo převést :/. Četla jsem si i postupy k některým programům, které jsem na netu našla, ale nepochodila jsem. :-( A když už to vypadalo nadějně, tak mi u toho začal blikat Eror, a bylo po tom :(. Netušíš, jak nebo v čem...prostě jakkoliv, se dá převést MOV do AVI nebo nějakého jiného podporovaného souboru, aby to přijal Movie Maker? Chtěla bych potom udělat to Video s malýma morčátkama. (Bylo by namixované s fotkami a normálními videi).

Budu ráda za každou radu, pokud víš co s tím... :-( :-).

8 Katie Katie | Web | 11. srpna 2011 v 22:14 | Reagovat

[7]: Zkušenost s tím sice nemám, ale našla jsem jednu stránku, kde je podrobný návod, ale nevím jestli si tohle zrovna už zkoušela nebo ne, ale i tak ti dávám adresu, kdyžtak vyzkoušej a uvidíme, třeba to půjde:http://www.dadajax.net/prevod-videa-mov-do-avi/ :-) .. musí to jít, protože chci vidět morčátka :D.

9 ketsi ketsi | Web | 11. srpna 2011 v 23:14 | Reagovat

[8]:Děkuji, ale už jsem to jednou zkoušela, teď zase a nic :-(. Ale neboj, já to nějak vykoumu a o morčátka nepříjdeš :D :-).
Snad bude ráno moudřješí večera a vše zítra půjde. (Kéž by).

10 Katie Katie | E-mail | Web | 12. srpna 2011 v 11:37 | Reagovat

[4]: Jo jako, teď jsem dělala design ségře na blog a jako zase se mi to (cca během hodiny a půl) ztratilo dvakrát!
To mě budeš muset nějak informovat, protože jinak to nevydržím :D No, to by bylo ještě horší, kdyby se narodili dnes, to bych tím spíš byla ve stresu :D. Jojo přijeď, aspoň to tady prošmejdíš :D.

[5]: To souhlasím, taky jsem ráda, že jsem našla společnou duši :D

[9]: Aha, škoda, věřím, že to nakonec nějak půjde, prostě musí :-P

11 ketsi ketsi | Web | 12. srpna 2011 v 13:52 | Reagovat

[10]:Jéj, že si to nedá a nedá říct, že? Kéž by se našla ta příčina toho ztrácení :/
Pokusím se :D. Ou, budu informovat Rory, ať dneska nerodí :D Třeba poslechne. (Popravdě, včera to vypadalo tak, že už bude rodit, ale nakonec z toho sešlo). Jéé, ani nevíš jak moc ráda bych to prošmejdila :D:D.

Nápodobně :) :D
Že jo, taky si říkám, že to jít prostě musí :D. A když to nepůjde, tak to rozmlátím, protože my rupnou nervy :D.

12 ketsi ketsi | Web | 12. srpna 2011 v 15:00 | Reagovat

[8]:Woahá!
Nakonec jsem si stáhla jiný program (PhotoStage Slideshow Producer) a už to jde. :-) Bez jakéhokoliv problému. Tudíž video namixované s fotkami, normálním videem, textami atp. BUDE! :-) :-) :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama