Jak jen ten článek nazvat?

6. září 2011 v 16:07 | Anet |  Jak jde čas /2011/
Úplně skvělá písnička. :) (Megan Nicole, Dave Days)

Áhoj, "přináším" vám nové zprávy, jak o škole, tak i něco z domu.
Ve škole už jsme se samozřejmě učili. Dnes jsme měli poprve v tomto školním roce chemii a také němčinu. Z chemie máme ředitele (minulý rok jsme měli jednu učitelku), což se mi moc nezamlouvá, ale tak co už. Bohužel jsme se s ním už první hodinu učili, ale co s tím naděláme. V němčině máme také někoho jiného než loni. Museli jsme se jen německy představit, jako říct jak se jmenujeme, kde bydlíme atd. Navíc nás učitelka pustila dřív. :)
Jinak další předměty byly celkem OK. V angličtině jsme se dodívali na prezentaci, v matice jsme počítali, v dějepisu psali nějaké nudné zápisy, v hudebce poslouchali nějaký písničky a v češtině probírali další látku nebo co.


Nyní píšu tento článek, pak se půjdu buď dívat na TV nebo začnu psát úkoly. Potom se nejspíš půjdu podívat za morčíky.
Když to tak teď píšu, uvědomuju si, že se tu o nich moc nezmiňuju, což musím napravit. Takže, jakpak se mají?
Když jsem přišla ze školy, tak jsem se za nimi stavila. Možná bych je mohla dát na travičku, aby se trošku napapali. :) A taky bych jim mohla dát nějaké mirabelky, které jim móc chutnají (teda kromě Baxíka). A večer dostanou asi příděl trávy + nějakou mňamku. :)

No jinak to je ode mě asi všechno nic víc na srdci nemám.
 


Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 6. září 2011 v 17:20 | Reagovat

Písničku znám. :-) Vlastně Megan Nicole poslouchám - má úžasný hlas! :o)

To já chemii už měla a nejraději bych ji vyměnila za jiný předmět a nejlépe, neměla vůbec. :D Jé. To my máme zástupce ředitele, zase. :D
Jo, my, pouho pouhý žáci s tím učením, hned první hodinu nic nenaděláme. :-( Týjo, tolilk nových učitelů. (Já naštěstí nemám žádného nového, až na moji dočasnou třídní....). Jé. :) Tak to bude celkem v pohodě, ta nová učitelka na němčinu. :)
Jo, taky jsme v matice počítali (rovnice). ;/ V hudebce (hehe, také jsme ji dneska měli) jsme také poslouchali nějaké písničky - nezajímavá, nudná hodina.

Jů. Koukám že máme úplně stejný plán na dnešek. Ale část úkolů, mám už hotových. Naštěstí. To si piš. :D To musíš napravit - uvítám klidně i samostatné články o morčících. :-)
Jéj, tak to se budou mít. :) Asi jim budu závidět. :D

2 Anet Anet | Web | 6. září 2011 v 21:18 | Reagovat

[1]: To má! :D

Taky nemám ráda chemii, i přesto, že s ní na výzo mívám jedničku, ale teď už s ní příliš nepočítám. Dřív mě chemie celkem bavila, ale loni sme probírali myslím anorgatickou chemii - a ti povím, že to byl děs!!!
Nám se změnilo učitelů asi 5.
V matice teď opakujeme a to zrovna zlomky, který mě celkem baví.

No nakonec jsem se za morčíma stavila až tak po 6 hodině a dostali nový příděl sena, trávu a ještě mirabelky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama