Nic překvapivého aneb zase něco o mně

17. září 2011 v 11:18 | Kejtý |  Memories
Už jako tradičně začínám školou, ano trávím tam nejvíce času. A tvrdím, že to teď máme o dost těžší než na nižším gymplu (tj. 6. až 9. třída - prima až kvarta). Máme hodně učení a hodně úkolů. Včera jsem se z šesti hodin musela učit na 3 a to: dějepis (pravěk - homo ...), chemii (látkové množství atp.) a na bilogii (obecné vlastnosti organismu, prokaryotická buňka a složení DNA). Chemii jsme měli místo zeměpisu, taky hezké, že? Učitel tam nebyl a tak jsme dostali "supla", ředitele. A protože ho máme na chemii, tak jsme si dali hodinku chemie. Poslední hodinu měla být čeština, ale taky jsme měli supla, učitelku, ale ta nás pustila s tím, že si práci, kterou jsme měli dělat, doděláme doma :D. Tak to vidíte, tolik učení v jeden den a to jsme ještě neměli tu češtinu, jinak bych se na ni musela učit taky.No vidíte, zapomněla bych dodat, že jsme se ve čtvrtek neučili, ale nemyslete si, že jsme se "flákali" nebo tak podobně. Byli jsme na "exkurzi" v Jeseníkách. Autobus nás "vyhodil" na Ovčárně a odtamtud jsme šli pěšky na Praděd. Řeknu vám, to byl tedy výšlap. Už mně pěkně bolely nohy. Zpátky jsme šli k chatě Barborka, tam si většina koupila oběd (já jsem měla řízek z domu :D). Potom jsme pokračovali směrem ke Karlově Studánce, mělo to být myslím 6,5 km, ale myslím si, že to bylo minimálně deset :D. Učitel nás upozorňoval, že cesta nebude nebezpečná a že máme jít po jednom. Rozhodně bych ale tu cestu za bezpečnou nepovažovala, protože, jestli tam někdo z vás byl, tak ví, že se tam jde po kluzkých kamenech, jednou z kopce, podruhé do kopce. Navíc ta cesta byla na vlastní nebezpečí. A ani se nedivím, to bylo o zabití, pěkně mě bolely prsty na nohách, jak jsme šli z kopce a potom se mi už i nohy pomalu pletly jedna přes druhou :D Naštěstí jsem došla v pořádku do K. Studánky, kde nás "nabral" autobus na cestu domů (cca hodina). V autobuse jsem seděla se sestrou v předposlední řadě sedadel :D. No a přes uličku seděli spolužáci - chtěli zapnout rádio a tak tedy začalo hrát, ale zapli nám myslím Impuls a zrovna hráli jen česky :D A začali hrát ... já chci žít nonstop, krásně a nonstop .... no a spolužák zrovna svačil chleba se salámem a tak začal zpívat ... chleba se šunkou, chleba se šunkou .. já chci žrát apod. pořád dokola. Schválně si to zkuste zazpívat. Všichni vybuchli smíchy :D A pak říkal spolužák, že to nebyla šunka, ale debrecínka :D. Jo a jak jsme jeli teprve tam, tak na kluky spadl závěs, protože myslím o něj někdo z nich byl opřený, takže taky sranda :D.
Měla jsem s sebou foťák (ten s totálně rozbitou obrazovkou), takže jsem něco vyfotila, ale většina je rozmazaná - aspoň vám sem dám něco.

Kejtý
 


Komentáře

1 Majda Majda | Web | 21. září 2011 v 17:54 | Reagovat

Ahoj promin za reklamu,ale mám soutěž pro kreativní fajn lidi jako si třeba ty! Koukni na http://animal-town.blog.cz/1109/bomba-soutez zahraj si s námi o super ceny i ty !!!...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama