Proč jsem se tu tak dlouho neukázala?!

24. září 2011 v 20:43 | Anet |  Jak jde čas /2011/
Ahoj, opravdu se moc omlouvám, že jsem se tu hodně dlouho neukázala, ale prostě ve škole je to teď mnohem těžší, musím se učit téměř každý den a prostě chápejte vyšší gympl je vyšší gympl. Toď vše k úvodu a omluvě.
Kanikuly (nebo-li v ruštině prázdniny) - bohužel už nám před
necelým měsícem skončily :{ , jinak moc pěkná písnička.

Za celou tu dobu mé "nepřítomnosti" se toho už pár událo, ale upřímně řečeno si toho moc nepamatuju. Jen to, že minulý týden a vlastně i tento týden mi nebylo moc dobře, protože mě bolelo v krku a taky ta neustálá bolest hlavy. Dnes ráno jsem si vzala prášek a hlava už mě nebolí a krk taky ne. Což je paráda.


Ve škole mi to "celkem" jde. "Zklidila" jsem 1 z matematiky, angličtiny, němčiny a 1- z biologie. Bohužel, ale také 4 ze ZSV (základy společenských věd). Je pravda, že jsem se na to téměř neučila (což skoro celá třída), ale stejně tento předmět nemám ráda (probíráme psychologii). Následující týden mám nabitý, takže tu ode mě čekejte článek maximálně ve středu (je svátek), protože počítám s tím, že nebudu mít čas. Budeme psát test z angličtiny, němčiny, matematiky, fyziky, ZSV, češtiny a zkouší se z němčiny a angličtiny. Doufám, že nezjistím, že toho je ještě víc. Takže mi držte palce!

A nesmím tu zapomenout zmínit nějaké ty novinky o morčících. Rozhodly jsme se, že dáme Baxího pryč, protože se s Alexem nemají rádi a tím pádem musí být každý v jiné kleci. Chceme ho dát pryč už delší dobu, ale nevíme kam. Naneštěstí má rotržené ouško, takže z jeho umístěním bude větší problém, ale vidíme to tak, že půjde asi do zverimexu (pokud ho budou chtít). Je mi to líto, ale nechat si 2 samce prostě nemůžeme a ani nechceme.
Valentýnka z Mony obývají 1 společnou klec a parádně si rozumí.
Také se chystáme přemístit je už pomalu domů, protože noci bývají dost chladné a oni jsou pořád ještě venku a hlavně jim chceme udělat JÍDELNÍČEK (o něm však někdy později).

- před pár dny jsme začali sepisovat vhodné krmivo pro morčíky, což je tedy zelenina, byliny, pamlsky a další mňamky
- chystáme se dělat článek o tom, co je vhodné pro morčíky na zimu, aby měli pestrou a samozřejmě zdravou stravu

- už před nějakou dobou jsme se na blogu částečně zmiňovali o článku o naší letošní úrodě, který samozřejmě plánujeme, ale zatím nic neslibujeme
- už nám nějaký ten měsíc v počítači "leží" pár fotek morčíků, které tu nebyly zatím publikovány, chystáme se je v nějbližší době upravit a dodat na blog.
Anet
 


Anketa

Jak často tento blog navštěvuješ?

Jsem tu poprvé 56.5% (26)
Každý den 8.7% (4)
Několikrát do týdne 17.4% (8)
Občas 6.5% (3)
Několikrát do měsíce 10.9% (5)

Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 24. září 2011 v 22:00 | Reagovat

V pořádku. :) To já se také omlouvám, že jsem se tu u Vás na blogu také dlouho neukázala ;o(
Jinak, jakmile jsem si přečetla název písničky tak jsem hned věděla jaká to je.. A melodie mě o tom přesvědčila. :D Pamatuji si, jak jsme ji v roce 2007 na dovolené neustále poslouchali. To byl panečku hit. :D :D Dodnes ji mám v mobilu.. :)

Taky jsem měla problémy s bolestí hlavy. V krku mě naštěstí teda nijak nebolelo, ale ta hlava... To bylo šílené! Ještě že ty choroby nás přešly. :-)
Eh.. o jedničce z matiky si zatím mohu jen nechat zdát - získala jsem parádní tři mínus. :/ Horší známku jsem zatím nedostala, ale věřím, že to přijde. :D Sakryš. Hned bych měnila - jak já se těším, až v SvS (společensko vědní seminář) budeme probírat psychologii. Teď máme právo a další měsíc politologii. Pfff.. Vůbec mě to nebaví. Ouuu. Držím palce i pěsti. Máš toho opravdu hodně. Já mám naštěstí příští týden úplně volný. Ačkoliv je pravda, že mám nějaké ty referáty a úkoly, ale o nějakých písemkách nemám páru, že by byly...

Ach né. Vy chcete dát pryč Baxiho? :( Chjo. Ale na jednu stranu to chápu. Když se Alex s Baxim nesnese, tak nic jiného než dát jednoho z nich pryč, zřejmě nezbude.
Oooh, tak to jsem zvědavá na ten jídelníček. :o) To naše morčátka bydlí celoročně doma, protože žádné venkovní bydlení nemáme. :o(

Na článek o tom, co je vhodné pro morčíky na zimu, se těším. :)) Už aby byl... :D
Jů, fotky. Tak to se těším a každou hodinu víc a víc. :D :-)
Tak ať se morčáčkům daří i přes tu zimu a potom určitě napište, jak to dopadlo s Baxim. ;)

2 Anet Anet | Web | 25. září 2011 v 17:34 | Reagovat

[1]: Taky jsem ji před nějakým tím rokem hodně poslouchala a před nedávnem jsem si na ni vzpomněla. :)

Jéj, jak ty se na to můžeš těšit. Jinak teď sem si vzpomněla, že ze ZSV tento týden nepíšeme, protože základy máme v pondělí a ve středu a právě zítra budeme ještě něco dodělávat, takže píšeme asi až příští pondělí :)

No zrovna před chvílí jsem zjistila, že ti dvá hoši jsou u sebe, protože venkovní bydlení mají dohromady a mají mezi sebou jen něco na oddělení a Baxí to přeskočil a tak se asi zase pokousali, protože jsem na Alexkovi našla nějaké strupy ještě zminula a taky nějaké nové kousance. Prostě Baxí musí pryč.:( Ale asi to uděláme tak, že Baxí půjde k bratranci, který má Bailyho a Fiškuse a Bailyho dá asi pryč a nechá si Baxího s Fiškusem (teda pokud se ti dva snesou, ale snad jo, protože bratranec má jen samce).

My se ho budeme snažit, co nejdřívě udělat.
Před chvílí jsme byly se ségrou fotit něco podzimního, ale povedly se jen 4 fotky (no to víš, tím foťákem). :-D

3 ketsi ketsi | Web | 25. září 2011 v 21:31 | Reagovat

[2]:Asi jsem to zakřikla, protože mě dneska šíleně rozbolelo v krku a mám pocit, že to snad ani nepřežiju. :D :/

To je dobře, že píšete až v příští pondělí. Už tak, toho máte dost na učení. Musí to být šílené se každou volnou chvíli učit.

Ach. :o( Proč se ti samečci nemohou snášet jak většina samiček? Hned by bylo všechno jednoduší...
Musí to být opravdu ''zábava'' fotit takovým foťákem. :-D To já onekdá 35minut zapínala foťák a když se už konečně zapnul, tak se mi vybila baterka! (náhradní nemám) Jsem myslela, že budu vraždit! :D Rozmlátit ten foťák, rozmlátit.. :D

4 Anet Anet | Web | 26. září 2011 v 15:39 | Reagovat

[3]: jéje, tak ať tě to brzo přebolí :D

nakonec teda píšeme až příští středu, protože dnes ve škole učitelka nebyla. A angličtina nám zítra taky odpadá a píšeme jí až ve čtvrtek, takže supér. A na zítra se musím učit "jen" do něminy, češtiny a matiky(která je naštěstí jednoduchá, takže se do ní ani učit nebudu nebo max. až ve škole). :-)

Njn.
Řeknu ti, že zrovna včera ségra našla jednoho americkýho cresteda, ale ta chs je někde u brna, ale dopravují jen do hodonína a brna a pochybuju, že by se taťkovi chtělo jet pro morče až tam. A je to navíc sameček. Já vím možná ti připadné blbé, že chceme Baxího dát pryč a hned si pořídit jiného samečka, ale ...

5 ketsi ketsi | Web | 28. září 2011 v 21:36 | Reagovat

[4]:Obávám se, že to jen tak rychle nepřebolí. Nýbrž přišla i rýma a bolesti hlavy. :D Mám to ale štěstí.

To je dobře, že Vám to tak nějak odpadlo. :-) Znám tu šílenou nechuť, když se člověk má učit a ví, že prostě MUSÍ.. Tak ať ti zítra ta angličtina dopadne dobře. :)

Jů, američtí crestedíci. Aha, tak to je škoda, že je až tak daleko. :( Ono dá se poslat morče i přes ZOO kurýr, že, ale ne všichni chovatelé touto možností posílají svá morčata. A také to není zrovna nejlevnější záležitost... A když jsme u té dopravy, tak i někteří chovatelé mívají trasu třeba Brno-Ostrava, přičemž mají zastávky např. Prostějov, Oloumouc atp. A jsou ochotní převzít někomu morčátko třeba v Brně a dopravit jej po cestě do Prostějova. :-) (Díky tomu, máme doma Carmen). Ale osobní návštěva, je osobní návštěva, zase. A že je to klučina, to je celkem blbé. ;( A řeknu pravdu. Docela Ti rozumím a chápu to. Blbé mi to nepřijde. Občas hold jsou podstatné takovéto ''změny''. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama