Teď už (jen) škola

1. září 2011 v 11:24 | Anet |  Jak jde čas /2011/
Ahoj, jsem zpět aneb zase jsem spolumajitelkou tohoto blogu. Já vím jsem strašná, ale když já se nemůžu nikdy rozhodnout.
Jinak dnes začala BOHUŽEL škola a já jsem si to "pádila" už do kvinty - prostě do prváku. Ach jo, ještě celé 4 roky do maturity a pak na vysokou, ale to je ještě hrózně daleko, ale všichni učitelé říkají, že to uběhně, jako voda. Doufám, že jo. Potom si vybrat ještě vysokou, což bude nemalý problém - uvažuju, ale třeba o nějaké designové. A nejspíš v Brně.

No a copak nového ve škole?

- teď už budeme mít studijní průkazy a žádné žákovské knížky, ale ještě nějak nepřišly nebo co
- taky jedeme tento rok na lyžák a nejspíš celá třída + ještě sekunda a asi sedmá třída. Jenom se sekundou by to bylo fajn, ale se sedmákama. :(
- máme nový předmět a to ZSV (základy společenských věd) - jsem tedy zvědavá, jak moc mě to bude bavit.
- nový třídní učitel
- máme o jednu hodinu víc, jak loni (teda podle mých propočtů) a rozvrh celkem ujde
...
Zítra asi ponesu do školy už sešity a určitě už dostaneme i nějaké učebnice (nechci žádnou).

No tak se mějte a ještě si užívejte trochy volnosti.
Anet
 


Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 1. září 2011 v 13:29 | Reagovat

Nejsi strašná. Občas se člověk nedokáže jen rozhodnout, no. :) Já s tím měla vždycky problémy a už to nijak neřeším. :D Hlavní je, že jsi se rozhodla. :) (Ty názvy, jako kvinta atp. mi dělají značný zmatek ve všem. :D Absolutně se v tom nevyznám :D Obdivuji tě, že si to pamatuješ :D).
Co mám říkat já! :D Mě čeká teďkom 9.třída, přijímačky a pak 4letá střední škola a ještě vysoká. :D Jů, v Brně? Třeba bychom se tam potkali, protože tam budu chodit na Vysokou i na Střední, pravděpodobně. :-) Desingová? Mmm.. zajímavé. Také jsem chtěla jít na takovou školu, ale už od střední. Ale změnila jsem to no. :D Tak držím palce, ať se ti to podaří potom, jít na takovou školu. :))

Eh.. sekunda je druhák? :D (Opravdu se v tom nevyznám :D pouze typuji :D). Jej, ten lyžák vůbec nezávidím. U nás se měl konat v 7.třídě a nebyl. Měl být v 8. nebyl. :D Jsem zvědavá na letošek, avšak vím, že v prváku je většinou povinný či co. Pokud jo, tak budu doufám zrovna nemocná, protože se lyží bojím :D Na horách jsem byla jednou v životě a bylo to to nejhorší, co mě kdy potkalo. Brrr. :/ (Hold mám strach na lyžích jezdit. Mám moc bujnou fantazii, takže celou dobu přemýšlím nad tím, jak z toho kopce spadnu a zabiju se :D optimistické...).

Panebože WOW! Ten předmět budu mít letos v devítce! :D Jsem zvědavá co to bude zač. Teda, pokud si to vyberu - je to dobrovolný předmět. A navíc, má to jedna strašně hodná učitelka, takže tam asi půjdu no. Asi určitě. :D
Jo, nového dočasného třídního učitele mám. Díkybohu, že není natrvalo! Wau, vy už máte rozvrh? :D My ho dostaneme až zítra a od pondělí se budeme učit. :( ''skvělé''. ale dopředu vím, že ŽÁDNÁ hodina navíc nebude - a jsem za to ráda.

Opět musím napsat, že je to zajímavé. Teprve dostáváte učebnice? Mě přes prázdniny starší doma. Neobalené, podepsané. :D A neboj, užívat si budu. I když nevím jak.. Taky si tu volnost užij, dokud můžeš. :))

2 Anet Anet | Web | 1. září 2011 v 14:56 | Reagovat

[1]: No pořád nevím, kam po gymplu půjdu. Napadla mě designová škola nebo něco tak, ale beztak to ještě změním. A do Brna půjdu asi určitě, možná maximálně do Olomouce, ale radši bych šla do Brna, protože do Olomouce bych musela asi každej den dojíždět, kdežto v Brně bych byla na koleji. No potkat bychom se tam klidně mohly. :)

Sekunda je 7 třída, ale jsou tam alespoň nějací lidi, který znám, ale v normální 7 třídě jsou beztak samí ...... radši nechci ani jmenovat.

Jj, my rozvrh máme vždy už 1 den, ikdyž se nám potom většinou nějaký hodiny trošku přehodí. Učebnice dostáváme vždycky až na začátku roku. :) Už vidím, jak je zase potáhnu domů, ale asi je spíš nechám ve skříňce, co bych s tím doma dělala. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama