A zase se tu dlouho neukázala!

2. října 2011 v 11:28 | Anet |  Jak jde čas /2011/
Ahoj lidi, konečně jsem se tu po delší době zase ukázala a moje výmluva zase "padá" na školu. No, kdyby se mi chtělo tak články ode mne tu máte mnohem častěji, ale já jsem bohužel tvor líný, takže si vždy musíte počkat. :)

Zrovna jsme byly na sběru nějakých přírodnin pro morčíky.

Předpokládala jsem, že tento týden budeme psát hodně písemek, ale nakonec nám jich několik odpadlo a píšeme je následující týden - tedy už i zítra. Čeká na mě matika, němčina, ZSV, a zkouší se z angličtiny + ještě nepočítám to, do čeho se budu muset učit. (Pardon, že to sem furt píšu, ale já si to musím vždy shrnout.)
Možná vás zajímá, (což asi ne) co jsem obdržela tento týden za známky. Takže pokud mi ještě paměť slouží, tak to byla 2 z chemie, dějepisu a matematiky a taky bohužel 3 z biologie (sem se moc neučila ty po***** latinský názvy). Následující týden na mě však čeká taky móc "hezká" známka z fyziky, kterou (mimochodem) nenávidím! Jak vidíte, tak moje známky se odminula zhoršily a doufám, že to trochu spravím.

A co jinak nového? Ani nic. Připravujeme článek o naší letošní sklizni, ale počítám s tím, že si na to budete muset delší chvíli počkat, ale jak se říká "Kdo si počká, ten se dočká".
Také se snažíme nafotit něco z toho, co chystáme pro naše morčíky na zimu, aby měli pestřejší stravu a nejedli pořád jen seno a směs.
Už brzo přemístíme morčíky k nám domů - možná, že už i dnes, pokud konečně dokončíme čištění klece octem (už se s tím pár dní patláme).

Cesta po které jsme částečně šly.

Jinak vám nemám ani nic moc, co psát. Teď píšu článek a za chvíli bude oběd a ještě předtím možná půjdeme nasbírat nějaké listy morčákům na zimu. Pár jich už máme, ale opravdu jen pár. Musíme je, co nejrychleji usušit, když je to hezké počasí. :D
No nic, mějte se hezky a já se tu zase někdy ukážu.

Anet
 


Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 5. října 2011 v 16:13 | Reagovat

Však, kdo si počká ten se dočká. :o) Jinak fotografie té přírody jsou úžasné! Jsou krásné a ta příroda vypadá tak lákavě. Škoda jen, že u nás tak krásná není. ;(
***
V pohodě. :) Člověk si to potřebuje někam napsat. ;D Upřímně, nezávidím Ti ty písemky. Já jsem ráda za každý den, na který se nemusím učit apod.
Ale jo, zajímá mě to. Co by ne. :) Ale pořád jsi na tom dobře, když nepočítám trojku z Biologie. Já BOHUŽEL už dostala i čtverku z matiky. ;o( NENÁVIDÍM MATIKU! Tak si to musím jít opravit....
Kdyby tak existovali jen předměty, které nás baví a ze kterých máme dobré známky že? :D

Jé. :D Jo, přesně tak. Kdo si počká ten se dočká. Jů, už se těším na ty fotky - jsem zvědavá co z toho vznikne. :-P Abych se přiznala, já se zase snažím upravit těch otravných, šílených 200fotek ze 2.října, které jsem nafotila. :D (ale stejně většina z nich stojí za *****).

Nezávidím. :D To mě čištění klecí teprve čeká - už ve víkend! :D Šílené... Ale musíme to brát pozitivně - máme alespoň krásné morčátka, která jsou zdravá a plná elánu. :-)
A když jim čistíme, alespoň se nenudíme. :D

Brzo to pěkné počasí přejde a nastane ukrutná zima. :D Už bych brala to jaro, kdy bývá kolem těch 22°C. Kdy všechno kvete, roste... :)
Už se těším na další články, které chystáš/chystáte. :o)

2 Anet Anet | Web | 5. října 2011 v 19:20 | Reagovat

[1]:Díky. :-)

Ach jo, já se musím fakt učit denně a to mnohdy i do několika předmětů.
Jé koukám, že jsi na tom s 4 z matiky stejně jako teď já. Kdybych v té písemce neudělala takový primitivní chyby, tak mám za 1 (možná za 2). :(
No jo, kdyby tak existovaly ....

:-) jéje 200 fotek

No já dnes čistila Alexíkovi, který už pár dní bydlí doma. Má na sobě nějaké stroupky, to jak se s Baxíkem pokousali. :-( Musí se trošku zotavit než k němu dáme Monču.

No já bych taky už brala jaro, ale nejprv ještě lyžák. :-) :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama