Budou podzimní prázdniny (hurá!)

22. října 2011 v 15:50 | Anet |  Jak jde čas /2011/
Ahoj, já vím, že jsem se opět dlouhou dobu neukázala, ale vidíte, že se na blogu objevují jiné (důležitější) články než mé povídání.
Již teď vám můžu říct, že připravujeme další články a to samozřejmě ohledně morčat. A to nejen o péči jako obecně, ale také přibudou nové fotografie našich morčíků. Zrovna dnes jsme fotily Monču s Valinkou a během následujících dní hodláme vyfotit i samečky. Troufám si tedy tvrdit, že se máte na co těšit.


Už dlouhou dobu také slibuju článek o naší letošní sklizni, ale také o tom, co připravit morčíkům na zimu, aby měli pestrou stravu. Doufám, že to stihnu alespoň do půlky listopadu, protože pak by to samozřejmě bylo k ničemu. Myslím, že bych to možná mohla udělat následující týden, jelikož budeme mít volno (3 dny).

Teď ještě "malé" info o škole.
Tento týden byl celkem náročný, co se učení týká. Psali jsme docela dost písemek. Myslím, že z angličtiny (ze které mám za 2), češtiny (taky za 2 a včera jsme psali další písemku kterou jsem napsala nejspíš blbě), matiky (bohužel 3-, ale známkovala to teda docela přísně!), fyziky (to jsme psali opravkua stejně to skoro celá třída "pokonila", teda krom 3 lidí, takže další píšem hned v pondělí), dějepisu (ze kterého známku ještě nevím, ale mám tam 3 chyby, takže tipuju za 2) a to je myslím vše. Tak to byl můj školní týden.
No jinak kluci od nás ze třídy zase vymysleli s čím si budou házet, když ne s křídama, houbou nebo hadrem (někdy se mezi to řadí i stará svačina). Se radši ani neptejte, co v pátek donesli. Ale už mě s tím házením fakt s****, protože tento týden mě trefily myslím 2 křídy, ale co je opravdu ubohý, je to, že se ani neumí omluvit, ale abych někomu radila při písemce to jo. Se na ně příště ......

A co jinak nového u morčíků? No ani tak nic.
Jak jste se již dočetli v předchozím článku Baxík oslavil 1. rok. U Monči si pořád nejsme jisti, jestli bude mít morčíky, ale vypadá to, že jo. A bohužel je bude mít asi s Baxím. No co se dá dělat.

Tak se zatím mějte a já se budu snažit, co nejdříve ozvat, ale myslím, že do konce října se tu ještě ukážu.
Anet
 


Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 22. října 2011 v 16:55 | Reagovat

Jů. Tak to se strašně těším. Na všechny články, které přidáte. :-)
Jinak, taky budu mít příští týden 3 dny volno (středa, čtvrtek, pátek). :)

Zajímavý školní týden. To mě známky v matice jdou z kopce... (I když to každý rok) :D.
Ou. I přesto se zeptám co si donesli. Tipuji třeba....vodní pistol? :D Opravdu jsem vděčná, že mi takové magory ve třídě nemáme. Házecí období je přešlo - naštěstí.
Pokud teda ty mladé bude mít (s Baxim), tak snad se narodí všechna v pořádku... :'))

Tak to se budu těšit, až se zase ozveš. :)

2 Anet Anet | Web | 23. října 2011 v 9:15 | Reagovat

:-)
To je super!

Já mám v matice nejhorší známku 3- (myslím)
no vodní pístoli, ještě to tak :D
Tjn
:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama