Meerschweinchen sind zu Hause

15. října 2011 v 12:05 | Kejtý |  Novinky z chovu
Včera jsme Minulou sobotu (8. 10.) jsme konečně přestěhovaly morčátka domů, kde je větší teplo a kde stráví zimu a jaro, ale proč mám přeškrtnutá první dvě slova? Jednoduché - článek se dvěmi slovy je rozepsaný již od neděle a já se nemám k tomu ho dopsat, ostatně to jsem celá já.


Možná si vzpomínáte, jak jsem tu psala o tom, že jsme morčátkům udělaly teoretický jídelníček.Tak právě podle něho chceme udělat už reálný jídelníček s určitými potravinami, protože je zcela zbytečné pořád přemýšlet, co měla morčátka včera a předevčírem ze strachu, abychom jim nedaly určité zeleniny či ovoce více než je doporučeno a tím jim způsobily nějaké zažívací potíže. Pokusíme se ho vyrobit tak, aby každý den měli pestrou stravu a všeho potřebného dostatek :)


A co vám mám povídat dále? Já nevím, poslední dobou se dny táhnou jeden za druhým, myšleno nudně a stereotypně. Copak takto mám vydržet ještě 9 měsíců? Vždyť každý den začíná snídaní a končí večeří, to jediné v tom dni stojí za zmínku. Mám dost všech písemek, zkoušení a testů, vždyť se musím učit každý den do několika předmětů. Proč musí být dny tak chladné bez barevných paprsků? Momentálně nemám nápady, že by to bylo tím, že nálada je na bodu mrazu? Asi ano, asi se na mně to škaredé počasí podepsalo. Mám já vůbec ráda podzim? Teď docela pochybuji, že je barevný!

Kejt

Nepochopili jste smysl tohoto článku? Já taky ne, třeba bude lepší ten o dovolené
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama