S blogem práce, s blogem potěšení ..

23. října 2011 v 13:48 | Kejtý |  Jak jde čas /2011/
Zdravím,
připravuji články, které by se tu měly objevit (doufám) ještě do konce roku 2011. Jedná se například o články o morčatech (březosti, porodu a odchovu mladých) - baví mě zjišťovat si nové informace a psát je svými slovy, přidávat moje zkušenosti a napsat tak vlastně články, které mohou pomoci mnoha lidem, ačkoli vím, že těm, kteří morčátka nechovají budou k ničemu. Je to však moje věc, můj blog a moje články, nikomu je nenutím a může si je číst kdo jen bude chtít. Dále chystám článek o našich minulých blozích (a že jich nebylo málo), mám ho rozepsaný už od 23. července, ale stále jaksi není hotový, protože tam doplňuji informace jen když mám náladu, navíc je kolem toho plno věcí k zařizování. Musím se ale pochlubit, že jsem pokročila, jelikož jsem si na galerie.cz napsala o zaslání hesel k minulým galeriím, abych si mohla obrázky přidat do galerie tohoto blogu. Nesnáším, když něco nemám pod kontrolou :-) Prozradím vám také, že mezi rozepsanými články se mi povaluje i další - o dovolené (2. část). Ten pro změnu připravuji již od 14. října a také je kolem něho plno práce, nechci vás totiž ochuzovat o fotografie a klíčové momenty :-). A takto bych mohla pokračovat dále, protože celkový počet rozepsaných článků je 5, s tím, že další se chystám přidat - na Nový rok. Že je to brzy ke psaní? Kdepak, chci schrnout celkově rok 2011 a k tomu mi dopomůžou články přidané právě tento rok, takže těch několik zbývajících měsíců se budu doslova hrabat v archivu :-D

Mimochodem, také se těšíte na podzimní prázdniny? Já tedy maximálně :)
Kejt
... věděli jste, že si píšu deníček? (kromě toho blogového) Už od 25. 7. 2010 ;-) A teď schválně lidičky, myslíte, že jsem tam něco psala v tento den před rokem? Já sama nevím, proto se jdu podívat, a pokud ano, něco vyberu a napíšu sem nějaký úryvek v přesném znění. Bohužel, nenašla jsem v tento den žádný zápisek a proto jsem se podívala i na ostatní měsíce, bohužel ani tam jsem neuspěla - tedy vlastně ano, ale je to ségřin zápisek - z 23. 8. 2010 a dost dlouhý. Doufám, že se na mě nebude zlobit, když sem nějaký ten úryvek napíšu. Deníček by měl bý tajný a nikdo by ho nikdy neměl číst, kromě autora :D Ale vás určitě zajímá, co se stalo minulý rok na konci srpna, že ano?
"No tak jako co dál říci. No ani nějak nevím"
Asi jste čekali něco mnohem mnohem zajímavějšího, ale to víte, nic zajímavého se ten den nestalo. Nicméně, takovéto útržky z deníčku čekejte často :D. Tuším, že v den vzniku deníčku jsme si se sestrou řekly, že číst ho budeme vždy až na Vánoce, ale slib byl porušen, avšak pochybuji, že bychom někdy četli všechny zápisky na Štědrý den - tedy o Štědrém dnu r. 2010 jsme knihu neprohlížely, uvidíme, jak to uděláme letos :-).
 


Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 23. října 2011 v 15:30 | Reagovat

Jako první co mě uchvátilo, byla fotka těch roztomiloučkých králíčků. :)) Takový ten hnědý mi připomíná naši králičici. :)
*
Musím plně souhlasit. Psát články svými slovy, zjišťovat nové informace atd... To mě taky baví. :o) A představa, že s tím snad někomu pomohu je přímo skvělá. :-)
Jů. Já měla KOPU jiných blogů, ale většina nepřežila víc jak půl roku, většinou. Wickymorce je teda obrovská výjimka. :D Ale své staré blogy si opravdu nepamatuji. Ale svůj první blog (i název) si pamatuji. :D Vím, že jsem to tam úplně dokonila, protože jsem nevěděla, JAK se s tím zachází.... :D
A jeden Váš minulý si taky pamatuji. Largely, mám ten dojem. :-)
A opět se přidávám. Když nemám něco pod kontrolou, nedej bože, že to nejde dle mého plánu, tak je to na zbláznění. :D Jů, tak to se těším. Máš toho tolik rozepsáno, že se opravdu nebudeme nudit. :)
To já bych ani nevěděla co shrnout za rok 2011. Každopádně doufám, že rok 2012 bude už příznivý pro nás. Protože od začátku ledna 2011 se nám doma všechno totálně kazilo. ;( Až poslední měsíc to vypadá trošku lépe...
A hrabání v archivu si užij. :D Ale musím říct, že mě baví si číst staré články na mém blogu. Občas se těm článkům zasměju, hlavně těm chybám (ale ty dělám pořád). Ale občas se člověk za ně stydí (ale smazat bych je nedokázala - bylo by to, jako kdyby mi vzal někdo kus srdce).

Už aby ty podzimní prázdniny byly! :))) Strašně moc se těším i když vím, že mě čeká hromada učení. ;( Hold si učitelé umanuli, že po podzimních prázdninách si každý den napíšeme min. 2písemky...
A kdy ti vlastně začínají prázdniny? Od středy? :)

To nevím. :) To já si psala od 6. do 8.třídy, ale pak jsem neměla místo, nenašla jsem žádný vhodný deník do kterého bych mohla pokračovat a tak si už žádný nepíši..
Máš naprostou pravdu, čekala jsem tam něco zajímavějšího. :D Ale nevadí. Bylo by to neslušné číst někomu deník. ;) A nevím proč, ale vybavil si mi tento den: 26.12.2009 a 26.11.2009. Jedním slovem: Felix a Wicky... Chjo. Tyto datumy se blíží a představa, že už jsou to dva roky je až neuvěřitelná... ;( Ačkoliv nechápu, proč to sem pletu....

Tak třeba letos ten slib konečně dodržíte. :-)

2 svet--kolem--nas svet--kolem--nas | 27. října 2011 v 10:17 | Reagovat

Jéééé nádherná fotka i článeček, holky, zde: http://svet--kolem--nas.blog.cz/1110/omlouvam-se-za-mou-neaktivitu si přečtěte článeček o INFU a na našem společném mailu jsem napsala rozhodnutí, omlouvám se Vám za zpoždění a prosím, odepište tam :) děkuji a AHOJKY :)

3 svet--kolem--nas (KIKI) svet--kolem--nas (KIKI) | 27. října 2011 v 10:17 | Reagovat

[2]: jo psala jsem to já KIKI

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama