Nadpis? Žádný!

5. listopadu 2011 v 18:48 | Anet |  Jak jde čas /2011/
Opět jste si mohli všimnout, že jsem se tu dlouho neukázala, ale blog není povinnost, nýbrž zábava či koníček, takže si můžu psát, kdy se mi jen zachce. Ne že by se mi teď až tak tolik chtělo, ale mám zase pár myšlenek, které bych ráda přenesla i na blog.

Nevím jestli už tu tato fotka je, ale uznejte, že je prostě dokonalá!

Takže čím začít? Nejprve asi novinkami ze školy. Nebude jich asi až tak mnoho, jelikož jsem téměř vše, co se událo pozapomínala. Myslím, že v pondělí jsme psali test ze základů a překvapivě jsem z něj dostala 1*, neboť jsem ho měla bez chyby, což pro mě bylo obrovské překvapení. Ale nemyslete si, že mě tento předmět nějak extra baví, to teda ne. Nemám ho ráda, protože se do něj musím učit tolik pitomostí. Ve fyzice jsme počítali nějaké příklady, kterým stejně nerozumím, a proto jsem si samozřejmě celou fyziku donesla domů, kde se na to nejspíš budu muset podívat. V češtině jsme v pátek psali písemku, kterou jsem napsala doufám tak na dvojku. V angličtině jsme psali velkou písemku z celé lekce a bylo to opravdu dosti těžké. Doufám, že nedostanu nic horšího, jak trojku.
Jinak ve čtvrtek jsme byli v Olomouci na anglické přednášce, z níž máme dělat bohužel prezentaci.
To by o škole bylo zhruba tak vše. Jinak známky celkem ujdou až na fyziku. Vychází mi z ní průměrem sice tak 2,25 , ale jestli napíšu ještě nějak blbě další písemky, tak jsem totálně v háji.

No a ještě vám musím povykládat něco o zvířátkách, tedy o kocourkovi Mourkovi a o morčících. Daří se jim celkem dobře. Mourek už chodí myslím po všech 4 (do nedávna ještě na jednu packu kulhal, protože je to takový nemehlo, který stoupne prostě všude a všechno musí prozkoumat, což se pak vymstí). Monča čeká už téměř na 100% maličké (teď je pouze otázka s kým). Bříško už jí pěkně narostlo, protože maličké čeká už zhruba měsíc. Ostatním morčíkům se daří poměrně dobře. Alexek a Baxík se v tomto týdnu koupali. Valentýnka se má také celkem fajn, jen se mi zdá, že se mě celkem bojí. Třeba když jí dodávám seno, tak se hrne k rohu. Budu si ji muset víc ochočit, aby se tak nebála.

Teď jdu něco povečeřet (asi maxi vánočku, která se dnes mamce podařila upéct), pak se jdu koupat a ještě dneska musím dopočítat jeden příklad do matiky. Počítala jsem ho fakt, tak nejméně 5x a pořád mi nevychází. Ségra říkala, že jí vyšel, takže mi to musí nějak vysvětlilt. No nic, tak přeji pěkný zbytek večera.
 


Komentáře

1 Kulihrášek Kulihrášek | Web | 14. listopadu 2011 v 19:19 | Reagovat

Krásná fotka. Opravdu dokonalá :))

2 Katie Katie | Web | 12. prosince 2011 v 17:11 | Reagovat

[1]: Děkujeme :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama