Teď už vím na čem jsem??

26. listopadu 2011 v 20:08 | Kejtý |  Jak jde čas /2011/
Víte, nechci vám psát o tom, jak je všechno nespravedlivé, o tom, že po neděli musím zase do školy nebo snad o v podstatě nedůležité věci - že v pátek podle kalendáře slavili všechny Kateřiny. Vážně ne!


Občas mě zaráží několik, pro někoho možná nepodstatných, věcí. Že řeším svoje problémy sama a že za své činy, hlavně ty nesprávné, si můžu jen já sama, jen sobě můžu nadávat za to jak jsem blbá, jsem si už zvykla. Že se mě několik lidí bojí oslovit taky chápu, vždyť si za to můžu sama, lidem nedávám možnost, ano, i když si to v dané situaci neuvědomuji, je to tak. Že jsem nervózní, když vedu konverzaci s někým, koho jsem si nepustila k tělu, to je taky pravda, ale to asi nikdo netuší. Jednou bych chtěla vážně vědět, co si o mě lidé myslí, a nemám strach se to dozvědět, protože sama vím, jaká jsem, jenom já vím, co dělám, proč to dělám - nebo ne? Občas si sama se sebou nevím rady!
Jednou bych chtěla vědět, proč sem lidem nesympatická, nebo jestli vůbec. Nesnáším lži, já chci znát upřímnou pravdu, chtěla bych vědět na čem jsem ...

Jak jednou psala ketsi, bojují mezi mnou dvě osoby a jedna vytlačuje druhou. Já vím, jaká jsem ve společnosti kamarádů, rodiny, vím jak se chovám "venku" a jednou bych chtěla tu bariéru mezi dvěma životy zbořit.

Nevím, kdo zná tento blog, kdo si ho čte a stejně tak nevím, jestli si tento článek čte někdo, kdo mě zná. Každopádně nesnáším lži a to by si mnoho lidí mohlo uvědomit.

Původně jsem se chtěla odebrat k jinému směru - proč sa*** existuje facebook? Alespoň bych nemusela mít pocit, že někomu nestojím ani za list papíru .. Hold teď aspoň vím koho nazývat kamarádem..

Kate
 


Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 26. listopadu 2011 v 22:26 | Reagovat

Ou,.. :(
Já do kalendáře vůbec teď nenahlížím, maximálně do toho mobilního či blogového, kde jména s tím, kdo má svátek zrovna nejsou. Úplně jsem zapomněla Ti popřát! :-( Chjo, to mě štve. Tak alespoň úplně opožděně, Ti přeji pěkný svátek, plný štěstí, pokud možno.

Můžu jedině souhlasit s tvým článkem. Přála bych si vědět, na čem jsem. Co proti mě lidé mají, co si o mě myslí, proč mi ubližují, když mě ani neznají. Je toho tolik, co by mě zajímalo, je spousta emocí, co se mi v hlavě honí, ale ah... co o tom mám povídat? Třeba, že jsme moc pesimistické osoby? Že nám ten život nedopřál ani trošku optimismus a štěstí, především v oblasti společenského života či já nevím kde.

Ano, ano. Psala jsem to, psala a takové debilní dvě osoby, přičemž každá je jiná, je šílené! Také bych si přála tu bariéru mezi nimi zbořit.

Já se hlásím, já si ho čtu. Osobně Tě však bohužel neznám ;(. Ani nevím, zda je to dobře, že se osobně neznáme nebo špatně, ale vím, že bych si s tebou perfektně rozuměla. :)
Ah,.. Má cenu se ptát, co přesně ti leží na srdci? Byla by jsi to schopná rozebírat? Je mi tě i líto. Vím, jaké to je. Musí to být pro tebe v současnosti strašné...

P.S.: Pokud se nemýlím, tak třicátého listopadu jedete do Brna do toho divadla, že? :) A pokud půjdete na ty trhy, které tam budou, tak Ti přeji aby jsi si to užila a hlavně aby jsi se třeba neunudila v tom divadle. :-)

2 Katie Katie | E-mail | Web | 27. listopadu 2011 v 10:57 | Reagovat

[1]: Já taky ne, takže se vůbec neomlouvej, kolikrát nevím ani co je za den a kolikátého :D Díky, pokud to bude možné.

Jojo, souhlasím, člověk pořád žije v nejistotě a pozdě si pak uvědomí, že to tak nechtěl ..

To jo, taky nevím jestli by bylo dobré či špatné znát se osobně.
Na to ti odpovím jasné ne, protože ani já sama to nejsem schopna rozpoznat, jednou je mi do skákání, podruhé jsem zase úplně na dně. Nejhorší je, když si uvědomím, že bych mohla být spokojená, že si spokojenost kazím sama, svými vlastnostmi a svým myšlením ...

Správně si to pamatuješ :D Děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama