Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 26. prosince 2011 v 0:11 | Reagovat

:D To já na zlaté prasátko nečekala :D pouze jsem si hodila ze srandy střevíčkem, rozkrojila jsem jablíčko a chtěla jsem lít z olova, bohužel však nebylo, tak to schytal alespoň vosk. :D Vznikly však takové patvory že ani nevím, co by mohly představovat. Tak uvidíme příští rok, třeba budu držet půst a uvidím zlaté prásátko. :D

Fuj kapr! :-|
Na Vánoce jsme ho měli pouze jednou, co si pamatuji, a jediný kdo jej jedl byla babička a mamka, přičemž nevypadaly moc nadšeně. :D U ná to byla tradičně nějaká ryba (opravdu si už nepamatuji jak se jmenovala) anebo řízek. Samozřejmě bramborový salát byl součástí. :-)
Ne, nedostala jsi málo dárků, mám jich ještě míň, heč!:D Vůbec mi to však nevadí, neboť jsem dostala i takové ty nehmotné, které mě potěšily mnohem více. A pokud se vydaří, tak ty peníze, které mi má poslat táta budou brzy hmotné na mamčiném účtu. :D Tak uvidíme, snad se zadaří a nějaká korunka bude.:-) Ostatně já si dárky hodlám vybírat po celý rok a všechny se hodlají točit kolem morčat (V mých plánech je udělat další morčátárnu speciálně pro kluky, aby se také měli dobře:-). Tak doufám, že se to povede.. Pak je tu ještě jedno přání, které bych chtěla ke třetímu výročí blogu a zároveň k patnáctinám (No jo no. Jsem strašně mladá až mě to děsí)).

Hlavně mi ty hory přežij. Obě je přežijte! :D
Je to rozkaz, takže si ho vezměte pěkně k srdci. Především si to tam užijte, už teď se mi bude stýskat. :( Ale do Vašich narozenin se doufám vrátíte (tak dlouho by jste tam asi nebyly, že? :D). Musím Vám popřát. :-P Stejně je to nefér, že jste starší. :D

Zatím maličká nejsou? Já myslela, že se Vám narodí na Štědrý den a ono nic. Nevadí. Snad to nebude trvat moc dlouhou a narodí se mimísci v pořádku. :o)))
Rozhodně až půjdou na svět, tak očekávám zprávy jakoukoliv formou. Už se na ně strašně moc těším. :o))) Už aby byly...
A 28. zrovna nejsem doma. Vy nejste dopoledne a já odpoledne. Jak na potvoru! :( Pokud bude rodit 28.12. dopoledne, tak se to zřejmě tak rychle nedozvím, ách jó.

Musím se přiznat, že bych porod samičky chtěla také zažít. Je pravda, že jsem zažila u Lorelay, ale..něco takového, jsem si pod představou rodící samičky, nepředstavovala.

Tak snad Monička porodí zdravá, krásná miminka. :-)
Držím palečky. Mimochodem, netušíš kolik jich tak předběžně bude? :) Dvě, tři, čtyři, méně, více? :o) Jsem jen pouze zvědavá, to se musím přiznat.
*
Já se přiznám, že mám jeden článek v rozepsaných, který hodlám tento rok dopsat. Jestli ho dopíši, budu šikovná. :-) Stejně tak mi tam ladem leží další hromada blbostí, kterou bych ráda zveřejnila plus nějaké další články, které by se konečně týkaly morčat a né mě. :-)
Budu se těšit až přibudou nové články. :))

2 Katie Katie | Web | 26. prosince 2011 v 20:55 | Reagovat

[1]: :D Vidíš to, já si ani nerozkrojila jablíčko, ani nehodila střevícem, asi raději proto, abych si nekazila náladu :P

Mňam, kapr byl dobrý, většinou smrdí, ale tento rok jsme kupodivu žádný zápach necítili :-D Někdy míváme i tolstolobika.

No, podle některých možná jo :D To věřím, ty potěší nejvíc. To by bylo supr, alespoň byste měli o pár korunek navíc, však víme, každá koruna se hodí :-). Tak to se budou kluci mít, u nás se žádné morčatárny neplánují, i když prostor by se nějaký našel, ale hold u nás nejsou morčata zase až tak v oblibě.
Ale jaképak přání, to jsem panečku zvědavá, co by to mohlo být :-)

Děkuji, pokusím se to tam užít. Nejvíc se bojím, toho s kým budu na pokoji, protože nerada bych měla za spolubydlící, některé namyšlené lidi, se kterými bych si nerozuměla a tudíž musela celý týden předstírat, jak je strašně zábavné poslouchat ty jejich řeči. Druhou věcí, které se bojím je samo lyžování (už jsem asi před týdnem zkoušela lyžovat a docela mi to šlo, což se absolutně nečekala - možná ne nadarmo se říká, že lyžování se nezapomíná). Ovšem s tímto se pojí další věc, které se bojím a to sice v jaké skupině budu a s kým - mám se snažit nebo dělat, jako bych v životě na lyžích nestála?.

Nezáviď ket, nezáviď. Však za pár let ti budu závidět já :-D

Určitě očekávej, budu tě informovat jako první :-). Jo přesně, jak na potvoru - mám takové tušení, že to zrovna toho 28. bude a ani nevím proč :D

Snad se dočkáš, máš před sebou ještě hodně porodů morčátek a určitě některý z nich stihneš :-)

Snad ano, musíme věřit :-). Kolik jich bude? No, nad tím jsem příliš nepřemýšlela, Mony jsme teď nevážily asi tak týden, takže nevím, nevím. Ale osobně tipuju tak 3-4.

My máme taky v rozepsaných tolik věcí a hlavně těch, do kterých se mi moc nechce. Kupříkladu druhá část článku o dovolené, přičemž článek je v rozepsaných asi od září :-P.

3 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 12:31 | Reagovat

Why visitors still use to read news papers when in this technological world all is presented on net?

4 levitra prices levitra prices | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 20:26 | Reagovat

Hi there, yes this piece of writing is really good and I have learned lot of things from it concerning blogging. thanks.

5 Davidvok Davidvok | E-mail | Web | 18. května 2018 v 3:11 | Reagovat

canadian pharmacy <a href= http://mkbs.net/pharmacy/# >order prescription drugs from canada</a> ways

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.