Nečas nad nečasy

15. ledna 2012 v 15:49 | Katie |  Jak jde čas /2012/
Zdravím všechny čtenáře blogu a dopředu se omlouvám za dobu nepřítomnosti, která se nečekaně protáhla o celý týden. Původně jsem slibovala, že druhý díl "Vídně" bude zveřejněn už v neděli, 8. 1. 2012, ale hold bohužel. Nebyl čas ani nálada. Datum se nám přehouplo na neuvěřitelného 15. ledna a na blogu se nic kloudného nestalo.

Rozhodně prvním důvodem byla nechuť něco psát a vůbec, nechuť do čehokoliv. O lyžáku tu bude článek, ale kdy? To netuším. Nijak moc jsem si ho neužila ... nebo spíš vůbec. Nechci na ten blbý týden vzpomínat, takže článku se dočkáte třeba až na jaře, co já vím. Moje nálada se nezlepšila ani po příjezdu domů. Až někdy ke konci týdne bych mohla prohlásit, že jsem se z té velké lyžákové deprese dostala a začala trošku vnímat okolí a teprve v tu dobu zjistila, že už je škola a je potřeba se vzchopit. Nicméně i přes zlepšení myšlení jsem sem zase nic nenapsala, proč asi? Nebyl zase čas, protože jsme psali z matiky (hned dvě písemky v jednom týdnu), chemie, němčiny a biologie a to věřte, že téměř po měsíci bez školy, byl docela nářez. Čas jsem našla tedy až teď (i když taky jen tak tak). Musím vám však oznámit, že čas zase nebude, protože mě čeká snad nejhorších 5 dní (nebo spíš jen 3 dny) v roce, totiž neskutečně moc písemek.

V pondělí píšeme z angličtiny, zkouší se z biologie a máme dobrovolný úkol do ZSV (základů společenských věd) na zlepšení známky a to sice referát o dvou A4 o jakémkoli probíraném tématu od začátku školního roku, přičemž musíme pracovat s pomocí 2 zdrojů (kniha a internet).
V úterý nás čeká písemka z dějepisu (těžká), němčiny a pravděpodobně i z češtiny a máme úkol do chemie.
Ve středu budeme psát ze ZSV, fyziky (vůbec nechápu, takže to bude nejtěžší písemka z celého týdne), pravděpodobně zase z němčiny a možná i z matiky

Na čtvrtek a pátek beztak nějaká písemka přibude, a když ne, tak alespoň nějaký hrozný úkol či zkoušení.

Myslím si, že nejsem jediná, kdo má se školou práce až nad hlavu, takže všem přeji, aby vše zvládli na jedničku, a to doslova.

A jestliže jsem se zapomněla zmínit o maličkým morčátcích, byl to záměr, protože to by bylo asi na hodně dlouho. Doufám, že co nejdříve se tu o nich objeví zprávy i s fotkami.

Někdy příště nashledanou ...
Kate
 


Komentáře

1 Kulicka Kulicka | Web | 15. ledna 2012 v 15:51 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj web

2 ketsi ketsi | Web | 15. ledna 2012 v 17:22 | Reagovat

Netrpělivě jsem čekala, s čím přijdete. Přiznám se, že jsem se bála toho, aby jste nepřišly s nějakou velice špatnou novinou...
A co se týče školy, ani mi nemluv. Mám hromady písemek, zkoušení a co já vím, čeho ještě. Aby mi za příští týden blog neuschl (už teď nestíhám), jsem si našla chvíli, kdy jsem přednastavila články. Ta škola je příšerná. :o(
Držím palce, ať se všechny písemky vydaří a ať je pěkné vysvědčení! :-) Já už se teď děsím toho, že tam objevím tu hnusnou trojku....
Z fyziky také píšeme, ale až v pátek. A také to nechápu. :o( Ostatně, já mám nejtěžší písemku z matiky a to v pátek, tak doufám, že ji dám na co nejlepší známku. Snad se Ti to taky podaří. :)

Děkuji, také Ti přeji samé úspěchy, ze všech předmětů jedničky, doslova. :o)

Ah, už se těším na nějaké na fotografie morčáčků a informace o nich. :o)) Už se na ten článek těším, doufám, že bude co nejdřív. :o)

Tak zatím ahoj. :o)
(Příští víkend zase ahoj! - během týdne na počítači určitě nebudu).

3 Katie Katie | Web | 16. ledna 2012 v 21:09 | Reagovat

Z toho mám taky docela strach a jak píšeš, škola je příšerná.
Děkuji, snad se zadaří. Doufám, že nakonec budeš mít hezké vysvědčení a jedna blbá trojka ti ho nezkazí! :-)
Mám takový pocit, že fyziku nechápe nikdo, protože to jsou takové nesmysly až z toho jde hlava kolem ... Tak to ti budu určitě držet v pátek palce :-)
:-)
To věřím, ale pochybuji, že je přidáme v průběhu týdne a když už, tak nejdříve ve čtvrtek, což je, bohužel, hodně dlouhá doba.

Ahoj :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama