Škola + mini info o morčících

28. ledna 2012 v 9:54 | Anet |  Jak jde čas /2011/
Jak jste si jistě všimli, před pár dny sem ségra psala článek o školních výsledcích. Já se musím samozřejmě přidat a říci vám, jak jsem dopadla já. Bohužel takových výborných známek tolik nebylo, ale tak nevadí no.
Z angličtiny jsem v pondělí dostala za 3, protože jsem se na to samozřejmě moc neučila, ale známku na vysvědčení mi to stejně neovlivnilo, tak proč se nad tím zastavovat.
Ze ZSV doufám dostanu jedničku, teda pokud jsem středeční písemku napsala na jedničku (nejspíš jo).

Z dějepisu jsem dostala 1-, ale na "výzo" mi stejně dá určitě za 2.
Z písemky z němčiny jsem měla také za 1, takže na vysvědčení bude doufám výborná.
Z češtiny jsem dostala 2 a stejná známka se mi objeví i na pololetním vysvědčení.
Písemka z fyziky bude snad nejhůř za 3. Teda v to doufám, protože bych si nerada pokazila dvojku, která mi z ní zatím vychází.
No a pátek. Matika. No radši se mě na to neptejte. Čtvrtletka dopadla katastrofálně. Samozřejmě jsem si typy příkladů pomíchala do sebe, takže jestli budu mít 4, tak to bude myslím zázrak. Jediné štěstí je, že už má učitelka známky uzavřené a na "výzu" se mi tedy objeví dvojka. :)
A co teda bude na vysvědčení celkově? Asi 7 dvojek, což je myslím ještě vyznamenání. Následující pololetí se asi budu muset více šrotit, protože už teď mi pomalu pár trojek hrozilo.

Tento článek už mám rozepsaný několik dní, takže některé známky už vím. Z písemky z fyziky mám úplně neočekáváně za 2. Takže jsem byla fakt příjemně překvapená. Za to z matiky jsem bohužel obdržela 4, ale tak co už no. A ze ZSV bude na výzo jednička. :)

Tento víkend nebudu mít asi na psaní článků čas, protože během dvou dní budu muset přečíst Romea a Julii (Sehnat knížku byl opravdu velký problém. V jedné knihovně ji neměli, v druhé byla vypůjčená, a tak se to pořád opakovalo. Nakonec jsme ji museli koupit. A víte kolik stála? Téměř 400 Kč. Je v ní teda i Hamlet, ale ....).
Jinak v pondělí píšeme z biologie, ale není toho moc, takže to snad problém nebude.

Něco kolem morčáků sem zase nenapíši, protože jsem na to moc líná. Ale aspoň ve zkratce: Událo se toho celkem dost. Jak kolem Moničky, tak i Valentýnky. Valentýnka má zrovna teď něco z očkem. Monička má trochu problémy z nožkama, zřejmě kvůli maličkým. A maličcí? Ti už se nám začínají "vybarvovat" podle tatínka a dokonce mají už jména, teda u holčičky to ještě není na 100% jisté.
+ malý bonus v podobě našich mrňousků z 21. 1. 2012 (omluvte prosím kvalitu).

To je zatím vše. Článek o morčácích se chystá, ale kdy ho zveřejníme je zatím ve hvězdách. Takže jak se říká: "Dočkej času, jako .....
 


Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 28. ledna 2012 v 19:34 | Reagovat

Nic si z toho nedělej, já mám výborné známky víceméně jen u nedůležitých předmětů. :-)
Co se týče AJ, tak jsem z pololetní práce dostala také 3. :o( Naštěstí mi k mému údivu dal jedničku na vysvědčení, tak jsem si značně oddechla. :o) Avšak věřím, že nějaká kapka naděje svitne a hned budou známky o něco lepší. :-) Zázraky se dějí (již mi to mé vlastní zkušenosti konečně potvrdily :-D).
Jaj, matika je zlá potvora. Taková špatná známka opravdu zamrzí, ale ještě že Ti nedá na vysvědčení za 3. :o) A k jedničce ze ZSV gratuluji! :-)
Rozhodně se 7 dvojkami vyznamenání ještě je, pokud se nemýlím, tudíž gratuluji k němu! :o) Přála jsem Ti to. :)

Ach, tak strašně ráda bych si přečetla Romea a Julii. Ani nevím proč mě ta knížka tak láká. :o) Koukám, že nebyla zrovna levná.. Ale když je tam i Hamlet...
To já si dnes koupila po 100letech knížku, nese název Pýcha a předsudek a je od Jane Austen (blbé OVÁ k příjmení opravdu nebudu přidávat, když je to angličanka ;-)). Musím se přiznat, že film jsem ještě neviděla, ale hrozně bych chtěla. Ale když mám knížku, tak nač vidět film, když knížka je lepší. :-) Ostatně musím říct, že knížka byla ve slevě. Pouhých 129 korun a má 440stránek. :-) Takže perfektní, už se těším až se začtu.

Tak snad biologie dopadne dobře, držím palce! :-)
Já jsem se dnes dozvěděla, že nás v angličtině čeká nějaké povídání o holocaustu před našima lidima ze třídy a ještě před nějakými (?) a už se toho děsím. Jestli je to na pondělí, tak potěš koště. Asi se hodím na celý příští týden marod. :-D (Kéž by to tak šlo). Ale co nadělám, můžu být ráda, že nám jedna hodina angliny odpadne (máme školu jen do čtvrtka). Jestli přežiju tohle, tak už všechno. :-)
Rozhodně se na další budoucí články strašně těším. Především na ten morčecí, kde by jste mohly prozradit jména morčidel. Jsem zvědavá. :-) Určitě to budou nějaká krásná jména... :o)))
A mimina na fotce jsou úžasná. :o)))))
Hned bych je spapala, prďolky jedny. :D

PS: Také přeji brzké uzdravení u Valentýnky i Moničky. :))

2 Anet Anet | Web | 28. ledna 2012 v 20:29 | Reagovat

:-)
Děkuji.
No minulý rok za 7 dvojek ještě vyznamenání bylo, takže tento rok by to snad jiné být nemělo.

Zrovna před chvílí jsem tuto knihu dočetla. Opravdu mě docela zaujala, takže jsem to přečetla vlastně za 1 den, ale tak má to jen cca 140 stran a navíc je to ve verších. :-D
Mě kniha Pýcha a předsudek až tak moc nezaujala (některé části byly čtivější a jiné zase ne), Romeo a Julie je dle mého názoru zajímavější, i když s tragickým koncem.     Tak to je dobrá cena. :-)

No já doufám, že jo, i když ty učitelčiny písemky to je hrůza!
Jejda. To my naštěstí nic takového ve škole neděláme. :-)

No Valentýnce mažeme očko mastičkou, takže by to mělo být do několika dnů OK. U Monči to asi tak rychle nepůjde no.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama