Za týden aneb 6 dní na horách

1. ledna 2012 v 19:55 | Katie |  Jak jde čas /2012/
Neříká se mi to lehce, ale zítra odjíždíme na tolik obávaný lyžák! Nejvíce mne mrzí, že maličká morčátka uvidím až za tak dlouhou dobu a tak tedy logicky prošvihnu to nejkrásnější období. Nicméně s tím teď už nic nenadělám. Sbaleno už téměř mám a tak jsem tedy připravena, zdánlivě. Jinak s touto skutečností nejsem ani maličko smířená, ba dokonce schopna brát něco takového už jen v úvahu. No, třeba se proberu na Slovensku.


Myslím, že dnes už nevymyslíme jména pro morčátka, proto nad nimi budeme přemýšlet až na lyžáku a vy se je dozvíte 7. 1. 2012, po našem příjezdu. Po morčátcích se mi bude neskutečně stýskat stejně tak jako po Mourkovi, takže snad ten týden bez nich nějak přežiji a budu doufat, že je o všechny doma dobře postaráno :-). Stejně tak se mi bude stýskat po počítači, po blogovém světě, po domově.

Jak jsem v některém z minulých článků psala, ráno před odjezdem se budu klepat strachy, budu hrozně nervózní a celkově mi nebude moc dobře. Abych vše potřebné stihla, budu stávat pravděpodobně už v šest nebo krátce po šesté. V 8 hodin už máme vyjíždět, takže na mě, prosím, myslete a pošlete za mnou dobrou náladu a zároveň odežeňte nervotizu a strach. Já budu doufat, že tento blog budete sledovat i v době naší nepřítomnosti, protože jsme pro vás připravily dva články, jenž budou zveřejněny postupně.

Děkuji za pozornost a těším se na vás opět v sobotu, 7. ledna. Mimochodem vám všem přeji poklidný, lásky a spokojenosti plný nový rok 2012!!
... I když svět je plný krize, nemíme dovolit, aby vstoupila i do našich srdcí.

Katie

Edit (21:56) - Nastavila jsem nový design, který se jakž takž povedl, rozhodně s ním nejsem na 100% spokojená, možná ani na 90. Nicméně ten předchozí se velice pomalu načítal.
 


Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 1. ledna 2012 v 20:59 | Reagovat

Ach, škoda že odjíždíte. :-(
Zřejmě si na další fotografie odrostlejších mimin budeme muset počkat. Co jiného ale zbývá.. Věřím, že to musí hodně mrzet, že propásnete ty krásné chvilky. Alespoň budete mít nad čím přemýšlet a vrátíte se, až budou odrostlejší. :-) (ačkoliv je pravda, že ta mimča jsou snad nejlepší, když jsou ještě taková maličkatá, takže to nebyla zřejmě moc povzbuzující slova :o(..).

Věřím, že o morčáčky bude dobře postaráno a myslím si, že nejsem jediná, kdo se těší na jména pro ty maličké. :-) A všechno co jmenuješ, po čem se Ti bude stýskat, tak se přidávám - také by se mi to tomto stýskalo.. :)

Kolem té osmé hodiny míním vstávat (škola mi díky bohu začíná až od úterý), takže na tebe budu určitě myslet.:-) A Váš blog budu určitě sledovat a těšit se na ty články, které jsou přednastaveny. :-)

Už se budu těšit na sedmého ledna. :-)
To Ti budu moct i rovnou oznámit, kolik nám přibrala Amy gramů za ten měsíc co je s Maťem a zda je opravdu březí. :o) A děkuji za tak milé přání, také přeji poklidný nový rok, který ať je jen plný úspěchů - a to nejen v osobním životě, ale ať se daří i v chovu s morčátky. :o)))

Užijte si hory holky,
tu krásnou zasněženou přírodu a slovenský kraj a hlavně si nic neudělejte a živé se vraťte! :o)

ket a morčíci

2 Katie Katie | Web | 1. ledna 2012 v 22:13 | Reagovat

[1]: Škoda, nějak moc se na ty hory netěším :-(

To budete :-) Pravda, budeme mít nad čím přemýšlet, věřím, že nám to uběhne rychle :-) . Jojo, to jsou, větší - to už není ono :D

:-)

Děkuji. To jsme rády :-)

Tak to se taky těším :-) Děkuji Ti moc :-)

Děkujeme a snad si to vše užijeme :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama