Po 3 měsících

2. června 2012 v 21:32 | Anet |  Jak jde čas /2012/
Ahoj, já vím, že jsem se ozvala naposledy asi před třemi měsíci, ale nějak jsem neměla náladu ani čas. Jsem ráda, že jsem se konečně pustila do psání nějakého článku. Ale nejdříve se trochu zameřím na školu.

Možná vás to nezajímá, ale já musím napsat, jak se mi daří ve studiu. Minulé pololetí jsem měla 7 dvojek, a tudíž jsem už neměla vyznamenání, které mi zkrátka uteklo o pouhou dvojku. Nyní mi známky vychází o něco lépe, ale strašně mě štve fyzika, kterou úplně nesnáším a budu doufat, že mi dá učitel dvojku. Jinak by mi vycházelo cca pět dvojek, ale není to ještě úplně jisté. Momentálně už se těším na prázdniny, kdy už si od učení konečně na chvíli odpočinu.


O morčatech už jsem se taky dlouho nezmínila, ale stejně není o čem povídat. Možná jen, že Connie s Carlisliem pěkně vyrostli a když teď Carlie bydlí s Alexem, občas si je i spletu. Nyní morčáky pouštíme volně na zahradě, jednou jsou venku holky a podruhé Ála s Carliem. Baxíka si pouštět neopovažujeme. Je hodně divoký a neposlušný.

Dnes jsme také se ségrou byly pro bezové květy ze kterých pak děláme bezovou šťávu, která je moc dobrá. Při té příležitosti jsme natrhaly i chrpy, které se mi už odmalička moc líbily. A také jsem si slupla pár lesních jahůdek, když doma ještě nejsou zralé. Dala bych si i třešně, které pomalu dostávají červený nádech, ale máme letos takové "skrčky". Prostě jsou zcvrklé a nemají žádnou dužinu. I když pár normálních se na stromě také najde.

V následujících dnech chci konečně přidat nějaké nové články. Například recenzi o filmu Navždy spolu, protože se mi hodně líbil, i když byl místy takový smutný. Také bych mohla napsat i o filmech podle předlohy Stephenie Meyerové. Jistě víte, že se jedná o Stmívání, Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk, ale do psaní takovýchto recenzí se mi moc nechce. No jo jsem líná.

Také jste si jistě všimli nového designu, který dělala samozřejmě ségra, protože takovým věcem já moc nerozumím. Je to zase trochu z jiného soudku. Předešlý design byl dost smutný, tak to chtělo něco veselejšího. Samozřejmě, že k němu mám drobné výhrady, ale i tak se mi vcelku líbí.

To bude asi vše, co jsem vám chtěla sdělit. Není tu žádná fotka, protože jak jistě víte, foťák není momentálně v provozu, takže se budete muset spokojit pouze s tímto strohým textem. Zatím se mějte ...
Anet
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama