Z nudy se nelze nezbláznit

14. června 2012 v 20:51 | Katie |  Jak jde čas /2012/
Tak, hektické dny jsou už naštěstí za mnou (aby ne, čtenářský deník nechávám na poslední chvíli pořád), takže už můžu začít užívat prázdnin. V pondělí jedeme na třídenní výlet kamsi k Uherskému hradišti (stydím se, že neznám přesné místo) a zbytek týdne beztak strávíme poflakováním a postupným odevzdáváním učebnic (jak ráda se jich zbavím). Ty mnou vlastněné uložím hezky k mé sbírce a už o škole na celé dva měsíce doufám neuslyším. Poslední týden bude probíhat v rytmu ... však vy víte. Nuda, nuda a ještě jednou nuda.
Celý tento týden je už takovým náběhem na začínající prázdniny, jelikož polovina třídy má němce a druhá se buď nudí doma, nebo ve škole. Já jsem tuto budovu navštívila pouze v pondělí a představa o dokonalém vyučování se do puntíčku vyplnila. Ach ta organizace ..


Když jsem tak dnes přemýšlela, došla jsem k faktu, že celé prázdniny vlastně strávím doma. Jediná naděje svítá v červenci, kdy bych se mohla dostat mezi lidi. Dost mě ta představa, že nebudu schopná smysluplně měsíce volna využít, děsí. Ostatně celý tento týden netuším s čím hnout. Umírám nudou. Ne, neptejte se. Nevím, co budu dělat za pár týdnů.

Tuto sobotu chystám nějaké pečení nebo něco podobného (jo, docela mě to baví). Pokud to vyjde, budu doma jen s Anet, takže toho musím řádně využít. Neděli mám zaplněnou, jedeme k příbuzným. Kdy mám na výlet balit? Asi se toho zhostím už zítra, abych pak zbytečně nevyšilovala. Chápete, jak někdo může balit až ráno, v den odjezdu?

Fakt, nemůžu se dočkat funkčního foťáku. Můj milý mi hold chybí a bez něj se neobejdu. Mimochodem věděli jste, že hodně ráda objevuji nové nápady na výrobu čehokoli, co se mi líbí? Ne? Tak teď to víte :-) Nedávno jsme mírně vyklízeli takovou naši místnůstku pro skladování potravin a jiných vymožeností, kde mimochodem asi půl rok zpátky řádila nezvaná návštěva. Myška nakonec skončila v zubech našeho Mourka a stačila toho zlikvidovat pěknou řádku. Nicméně tato příhoda s tím, co vám chci povědět, nesouvisí. V místnůstce je poměrně vlhko, a tak se stalo, že nám k zemi "přimrzly" všechny zavařeniny, se kterými se nějakou dobu nehýbalo, tudíž je nelze vyndat. Mj. to také odnesly cukry, které zázračně ztvrdly a jediné štěstí je, že ne k zemi, nýbrž jednotlivé krystalky k ostatním :D. Objevili jsme tam také krabici, ve které se nacházely polystyrénové přihrádky, které mi vnuknuly nápad. Polystyren jsem přilepila ke skříni (není nová, takže jsem si to mohla dovolit) a na něj navěsila část mojí bižuterie, a že jí nevlastním mnoho. Myslím, že jsem pomohla přírodě a ještě si vyrobila pěknou pomůcku.

Zase někdy příště nashledanou :-)
Katie
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama