Záplava fotografií

4. července 2012 v 18:37 | Anet |  Jak jde čas /2012/
Tohle je můj první červencový článek, ale jinak je až na místě třetím, protože ségra už mě dvakrát předběhla. :D
Tak jak si užíváte prázdnin? Počasí úplně láká ke koupání, ale já jsem se ještě na koupaliště nedostala. Už mě však ty horka nebaví, protože se nedá venku vydržet, takže jsem povětšinou schovaná doma, kde je ještě celkem chládek.
A spolu s novým článkem vám také přináším jednu moc pěknou fotka Mourka, kterou fotila ségra na konci června. :-)


Docela by mě zajímalo, co děláte vy v těchto nesnesitelných vedrech a je mi jasné, že většina z vás je buď na koupališti, v aquaparku nebo si užívá vlastního bazénku na zahradě. A při slově aquapark mě také napadá: Které aquaparky jste v ČR už navštívily? Já jsem byla v Boskovicích, Olomouci, Vyškově a Uherském Hradišti. Ale do toho ke mně nejblíže jsem ještě nezavítala.

Už jste letos viděli nějakého hada? Já za posledních pár týdnů asi tři a všechny u nás na zahradě. Ten poslední byl největší a netroufl si na něj ani náš kocourek, který si s hady rád pohrává. Toho mu však včera vynahradila malá ještěrka. Stejně nechápu proč to Mourek loví, když si stejně požvýká pár kousků a pak to nechá ležet.
A opět dodávám jednu fotku, kde Mourek odpočíval a byl ochoten nechat se vyfotit.

Už dlouho jsem vám tu nedala nic k poslechu, tak vám sem dám jednu z mojich oblíbených. Je to píseň z Twilight ságy. Zrovna dnes jsem si totiž do počítače stahovala pár nových písniček a tak mě napadlo přidat si i tuto.

Ale zpět k Mourkovi. Mám pro vás jednu zajímavou fotku, při které jsem zrovna zachytila kocourka, jak si dává šlofíka. Normálně takhle nespí, ale v posledních dnech se strašně roztahuje a zabere tak například celé křeslo či venkovní houpačku, kde včera spal celé odpoledne.
To se mu to spinká. Ani celé křeslo mu nestačí. :D

A teď ještě jedna ochutnávka z fotek, které jsme zrovna před chvílí vyfotily. Řekla jsem si, že když už nám tu v okolí sázeli mák, tak proč nezmáčknout tlačítko na fotoaparátu a tuto krásu vám neukázat.

Ale teď už se s vámi loučím. Myslím, že jsem vás zaplavila dostačujícím počtem fotografií. Možná se však divíte, že jsem nenapsala nic o morčatech, ale nějak není co. Nechce se mi je zkrátka fotit, protože se pořád hýbou a pak jsou fotky rozmazané, ale budu se snažit něco málo pořídit.
Anet
 


Anketa

Jak často tento blog navštěvuješ?

Jsem tu poprvé 56.5% (26)
Každý den 8.7% (4)
Několikrát do týdne 17.4% (8)
Občas 6.5% (3)
Několikrát do měsíce 10.9% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama