Není čas ...

23. září 2012 v 10:51 | Anet |  Jak jde čas /2012/
Ahoj, 3 týdny školy jsou už za námi a já se konečně ozývám. Do školy toho máme víc než minulý rok, takže se musím víc učit. Loni jsem se nemusela učit do chemie, protože se nikdy nezkoušelo a jen jsme psali písemky, které nám byly vždy oznámeny. Letos máme z chemie novou učitelku, která bude zkoušet asi každou hodinu - mně to však nějak zásadně nevadí, protože není těžké se to naučit. Také z biologie máme novou učitelku, která si usmyslela, že nám písemky oznamovat nebude a zkoušet bude asi každou hodinu, takže fakt super. A ještě to bereme strašně podrobně. Místo hudební výchovy máme výchovu estetickou, tedy dějiny umění do kterých se musím také učit. Takže toho mám mnohem víc. Jediný zeměpis je lážo plážo.


No nic nechme té školy, té si ještě všichni užijeme dost. Radši vám povím něco o morčatech pro které jsme v létě sehnali hodně slámy na podestýlku. Tím pádem toho mají dost na celou zimu. Letos však nebylo moc sena, jelikož tráva nerostla, a když už nějaká byla tak se dala čerstvá morčatům. Naštěstí má babička zásoby s předchozích let, takže morčíci nebudou o hladu. Musím vám je někdy zase vyfotit, protože Connie s Carlisliem stále rostou. Avšak dnešním dnem začal podzim a každý den se stmívá dříve, takže musím fotit jen o víkendu, abych měla dobré světlo.

Mourkovi se dnes vytahovalo klíště. No to víte, když se kočka válí v trávě a v seně. Poslední dobou se Mou snaží chodit k nám nebo k babičce domů (a nebo spí u babičky na půdě pěkně v seníčku), protože se venku již ochlazuje.

V pátek jsme také absolvovaly již druhé taneční. Už jsme se "naučili" polku, blues, waltz, jive a základní kroky ke slowfoxu (možná jsem na něco ještě zapomněla). Řeknu vám, ta polka je teda pěknej záhul. Točit se pořád dokola ... Jinak je to celkem fajn. Když je však pánská volenka naši kluci se rozeběhnou a pak to nemůžou ubrzdit až padají na zem - no prostě sranda.

No nic mějte se pěkně a užijte si zbytek víkendu
Anet
 


Komentáře

1 Moniska Moniska | Web | 26. září 2012 v 20:17 | Reagovat

Nám taky do různých předmětů neoznamují písemky. Teď si vzpomenu na dějepis, fyziku a chemii, ale určitě je toho víc. Buď píšem desetiminutovky nebo ústní zkoušení :/

A naštěstí jsou obchody kde se dá seno koupit :D. My máme naštěstí spousta krásného voňavého sena od jednoho pána který chodí s babičkou do práce =). Hobliny kupujeme ve zverimexech. Určitě vyfoť, ani nevím jak vypadají :D

Naši měli taky před léto klíště, každý minimálně 2 (mám na mysli fretky a psa), protože chodíme do lesa apod. a tam se klíště chytí snadno..

Polka? Eh, nechtěla bych, steně jako ostatní tance :D . Přijde mi to strašně staromódní..

2 Anet Anet | Web | 28. září 2012 v 7:59 | Reagovat

[1]: Tak ústní zkoušení nám taky bohužel většinou neoznamují.

No pokud dnes bude pěkné počasí možná bych mohla vzít morčata na chvíli ven a udělat pár fotek. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama