Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 6. září 2012 v 20:34 | Reagovat

Ach, normálně ti závidím, že ti vůbec nepřipadlo, že je nový školní rok. Přiznávám, prázdniny utekly jako voda, ani jsem to nepostřehla, že už bude třetího září, ale nervy jsem měla pořádné. Ono prvák je prvák. :o) A jak píšeš, cituji: ,,Prakticky jsem se sesypala, nebo se možná spíš všechno sesypalo na mě.'' Tak s tím mám taky menší problém.:D Je toho všeho nějak moc, najednou.

To bych si taky chtěla říkat. Už ''jen'' tři roky, kéž by. A nejbližší prázdniny vyhlížím také, jak by ne.:D Už se na ně těším, hlavně na ten zasloužený víkend, popravdě řečeno. A prázdniny mám úplně ve stejném termínu, akorát teda říkali nám, že možná budou 3 ředitelská volna, tak bychom měli jeden týden volný. Tak doufám, že se mi mé přání vyplní a ten volný týden bude. Už aby to bylo. :-)
A děkuji za přehled svátků, ten se mi taky hodí. Už aby některý ten svátek byl. :-D

Ouh, taneční ti ani trošilinku nezávidím. Ostatně ty výlety ano. Nás čeká jenom tuto středu lanové centrum, o ničem dalším prozatím nevíme..

1. Ah, to já mám celou třídu novou.:-D Ale máme tam teda taky jednoho takového, ale přestupoval z oboru, jen. O matice mi ani nemluv, protože dnes nám neplánovaně učitelka rozdala písemky (!) a já tam udělala velký prd. Takže čekám první známku a to rovnou bude za 5. Super, ne? Ale řekni mi, jak máš stihnout 15 úkolů (včetně sl. úloh) za 30minut!!! To nejde. Navíc hned tak začátkem roku, kdo si to najednou má všechno vzpomenout? Ale asi v tom nebudu jediná, od nás jsou všichni blbí na matiku, zřejmě. :-D A nesmím se zapomenout pochlubit. NEMÁM fyziku ani chemii! :-) Prý v druháku ale fyzika bude...
2. Máte vůbec fajn, že máte svoji vlastní třídu. :o) Ale ty schody jsou zabijácké, vím jak jsme na tom my... :D A skříňky máme také úplně dole, takže člověk lítá jak blbec. A ještě k tomu jsou MINIATURNÍ!!!
3. Opravdu? Tak alespoň, že ho ve třídě máte, i když vám bude asi k ničemu, když je pomalý.:D My prý máme o volných hodinách přístup na počítače (ačkoliv wifi máme po celé škole zdarma).
4. Ouh, ona vám umřela učitelka? To muselo být řádné překvapení. Jojo, člověk by neměl dávat na první dojem. Vypadají fajn a pak jsou to potvory.
5. Pětiminutové přestávky vůbec, ale vůbec, nezávidím. My naštěstí máme klasické desetiminutové, ale v úterý, kdy máme nultou, tak mezi nultou a první hodinou máme přestávku také těch 5 minut. Dle mého je to strašně málo, co když se člověku chce na záchod, nebo tak. A teď musíš projít celou školu, než dojdeš do třídy a na ten záchod už nestihneš jít...
6. Jo, co člověk nadělá. :( Občas je to blbě poskládané, že to člověku nevyhovuje skrz dopravu a já nevím co ještě.
7. Budeš z nich maturovat, jo? :) To my máme nějaký takový předmět na maturity také navržen, ale než budu maturovat, to je ještě daleko... (Ale zase nechval dne před večerem. Uteče to jako voda.)

Váš rozvrh je vskutku děsivý. Hlavně těch 8 hodin. Ale na druhou stranu opravdu zcela vážně závidím ČT a PÁ. O šesti hodinách si mohu nechat zdát. :( Avšak nemáte ani nultou, ach, to bych brala... Náš vypadá plus mínus takto:
http://img.janforman.com/?id=S1Co8ix.jpg

• Jo, nám byly také nabídnuty dřívější/pozdější odchody/příchody, ale mě se to jaksi netýká. A vám končí osmá hodina v 14:55? Opět závidím. To mě, k věčné smůle, končí osmá AŽ v 15:20, přičemž vlak mi jede 16:06, ale to ještě musím na vlakové nádraží jet šalinou/tramvají, kterou jedu 20 minut. A kolikrát se tam ty děcka narvou, že musím jet až druhou tramvají, která jede cca o 5 minut později než ta předtím. Takže domů se člověk dostane až o skoro pěti hodinách.
• To je nad rámec naší inteligence, Katie. :D Vedení školy se pochopit nedá. My máme tělocvik poslední a třetí hodinu.
• Jo, tak už to bývá. :o) Za dobrotu na žebrotu. Třeba fyzika nebude letos až tak strašná. Vím, zní to hloupě a naivně, ale člověk občas musí být naivní.:D
• Oh, tak to muselo být parádní! Takhle posunuté hodiny, kdo by nebral... ? :))

O úkolech mi nemluv. Jsem na nové škole sotva čtvrtý den a už si vymýšlejí kdo ví co. Hlavně mě děsí ta povinná četba, kdy nám dá určitý termín, do kdy to máme přečíst a pak nám dá nějaké otázky a všechny z toho vyzkouší. Potěš koště. Vždycky když něco čtu, tak si to pak stejně nepamatuji! Ale povídání nazpaměť ti nezávidím. A bonus k tomu, budeš to říkat před třídou. Ouh, bych skočila z mostu, dobrovolně. Z fyziky musíš být nadšená, to je mi jasné. :D Kdo by nebyl? :D

No jo, občas se člověk musí nějak vypsat. A zkrátit tento článek opravdu nejde. :o) Sama se divím, že jsem si našla čas okomentovat tento dlouhý článek, takže potlesk pro mě. :-D Tak ti přeji hodně štěstí ve škole, ať se ti tam daří a ať učitelé moc nezlobí... :))

2 ketsi ketsi | Web | 7. září 2012 v 17:57 | Reagovat

[1]:Tak, mohu oznámit, že rozvrh máme nakonec úplně jiný.:D Udělalo se v něm pár změn. Některé vypadají fajn, třeba ta, že máme v pátek pouze 6 hodin. Naproti tomu ale nám vzali volnou hodinu po TV z úterka. :/ Člověk si fakt nevybere...
http://img.janforman.com/?id=ROZVRHnoaf.jpg

3 Monča Monča | Web | 8. září 2012 v 20:12 | Reagovat

Prázdniny utekly strašně rychle.. A ten poslední týden- OMG. Mělo být úterý a je sobota? To je legrace, ne? A ještě k tomu pěkně blbá :-?

Heh, to si napšíu do diáře, ať se mám na co těšit a ať to pěkně vím :D
Ještě ani nezačala škola a už se na prázky těším :-D

Taneční? Nechtěla bych.. Hlavně v pátek když už chci mít klid =D
Hmm, kdyby to bylo místo školy, klidně bych jela taky :D
Na třídenní výlet bych MOŽNÁ taky někam jela, ale jeli jsme minulý rok, tak nevím jestli pojedeme i tenhle rok. Ta vago a teď jsem si vzpomněla, že možná pojedem na lyžák.. Jen nevím jestli tenhle rok nebo příští, nepamatuju si to.. Chjo já nechciii. :-(

My budeme mít taky nového spolužáka. :-)
Já se matiky obávám, jsem na ní uplně levá ://
My máme doufám stejnou třídu, hned v tom patře kde jsou skříňky a vchod akorát přes půl chodby :-)
Počítač jsme taky měli, ale vedle něj tam měla učitelka na stole kafe a my jsme o přestávkách hráli vybiku s papírovým míčem... Asi už víš co se stalo :D
My máme bohužel asi na polovinu předmětů jiné učitele :-(
Tak zase jestli pak máte zase kratší vyučování, tak by mi to nevadilo :-)
Dějiny umění? Asi nuda, ale zase to nebude těžké..

my máme třikrát 6 hodin, jednou 7 a jednou 8. nic moc ://

A proč ti takto ten tělák vadí?
To my máme zase v pátek 2 hodiny výtvarky. Co jsem komu udělala?! Škoda že nemohou výtvarku zrušit a dát místo toho 4 hodiny těláku týdně :D

Povinná četba. Blééé. :-! Vážně se absolutně netěším až budu muset číst (já moc nečtu) a ještě k tomu to, co mě nebaví. Kdo to proboha vymyslel?

Promiň za chyby, nechce se mi to opravovat..

4 Katie Katie | Web | 9. září 2012 v 14:37 | Reagovat

[1]: To se máte, nám se ředitelská volna oznamují teprv tak týden dopředu, tudíž ta vyhlídka na prázdniny není tak dobrá :D.
Taky bych jela do lanového centra - poprvé a naposled jsme tam byli se školou v páté třídě.

1. Ale tak aspoň nemáte matiku každý den (jestli správně vidím). Já se jí asi nikdy nezbavím. Pořád ale věřím, že z ní nebudu muset maturovat! :-P. Nejvíce nesnáším slovní úkoly - ty mi nikdy nešly a nikdy nepůjdou. Upřímně řečeno, asi bych z té písemky taky měla za 5 :-D . Ne, to mi vážně vůbec neříkej! Já se s ní musím prát dvě hodiny v týdnu už od tercie (8. třídy). Alespoň mám ale jistotu, že z ní v dohledné době neudělají povinný maturitní předmět :-).
2. No tak jak jsem zjistila, zapomněla jsem připočítat ještě jedny schody. Takže než vůbec ráno dorazím do třídy, musím zdolat pomalu 70 schodů .. fakt jak do věže.
4. Jojo .. a zrovna na pohřeb vyšlo nehorázně hezké počasí. A ačkoli jsem si myslela, jak bude v kostele parádní chlad, dost mě to zklamalo - všichni na sobě byli namačkaní jak sardinky a byla jsem ráda, že jsem vůbec chytla nějaké místo.
5. Mě zase ty přestávky víceméně vyhovují (až na to, že abych mohla v pohodě stihnout bus, by jich muselo být víc), jelikož se nestěhujeme nijak moc daleko (naštěstí!). Ale když učitel přetáhne hodinu, tak je to znát.
7. No asi jo, i když všichni tvrdí, že je to opravdu těžký předmět, já si myslím, že je to právě ten nejlehčí. Mám k tomu skripta a rozhodně toho není tolik jako v nějakém dějepisu nebo biologii.

Máte docela parádní rozvrh - ten změněný vypadá daleko líp. Hmm .. dvě hodiny výtvarky bych brala.

• Tak tohle ti nezávidím, já jsem ráda, že jsem doma nejpozději v cca 15:10. Ale kdyby nás učitelé osmou hodinu nepouštěly, dojela bych domů až kolem 16:45.
• To víš, že bylo :-). Teď si o tom můžu nechat jen zdát.

To mi vůbec neříkej, pak jsem tedy ráda za to, že si za celý rok odbudu jeden referát z knihy před třídou a do čtenářského deníku napíšu děj a názor na dalších šest (+ tu, ze které jsem měla referát) knih vybraných ze seznamu povinné četby, který obsahuje různých knih hromadu :). Přesně! Já nevím proč, ale taky si to pak nepamatuji a občas musím něco číst dvakrát, abych z toho vůbec něco měla.

Přeji Ti totéž :-).

[3]: Mě zase ten pátek svým způsobem vyhovuje. Jediné mínus je v tom, že jsem už z celého týdne utahaná.

To se máte. My jsme na tom tedy bídně. Hold zapomenout si něco ve skříňce a zjistit to tři minuty před zvoněním se nevyplácí :D.
Jo, tak to si dokážu představit :D. Nám bylo oznámeno, že minulá oktáva zničila dva počítače a jiný už jim nedali - abych na tom nebyly podobně.
Ale ne, mě to baví. Doufám, že to těžké nebude. Minulý rok nám sice ředitel říkal, že je to hodně těžké, ale já podle toho, jak velká jsou k tomu skripta, věřím, že to tak hrozné nebude. Spíš mám prozatím pocit, že to bude lehčí než kterýkoli jiný předmět. Z dějin umění prý ale na naší škole zatím maturovaly jen dvě studentky, a to myslím minulý školní rok, takže byl taky minulý školní rok poprvé otevřen seminář pro studenty oktávy.

No možná nic moc, ale já bych to nyní brala. Ale když jsem byla ve tvé třídě, myslím si, že jsme měli jen 1x osm hodin, zbytek šest a minimálně v pátek i pět.

Povím ti to upřímně - asi proto, že ho máme spojený s jinou třídou a vždycky když se mají tvořit nějaká družstva, tak jsem většinou s těmi z druhé třídy. Kdežto kdybychom měli tělák jen 1x týdně dvě hodiny za sebou, budu mít stres jen z jednoho dne. Není to totiž o tom, že bych tělák nesnášela nebo na něj byla zase až tak blbá, spíš je o kolektiv (a moji neschopnost začlenit se) - jak se kdo s kým baví, tak je s ním pak i ve skupině. Já bych výtvarku zase brala, už minulý rok jsme ji neměli.

Povinná četba není až tak hrozná. Nám stačí přečíst sedm knih za celý rok. Můžeme si vybrat kterékoli knihy z bohatého seznamu (většinou ale některé rozebíráme víc ve škole, a tudíž spíš ty je lepší si číst a chystat k maturitě).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.